Partneři


GENERÁLNÍ PARTNEŘI


Přední domácí výrobce počítačových sestav HAL3000 již několikátým rokem představuje oficiální sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách ve třech cenových relacích. Naše stroje zakoupíš na eshopu CZC.cz.


Procesory Intel Core od nepaměti pohání ty nejvýkonnější mašiny na trhu, díky čemuž jsou jednoznačnou volbou oficiálních procesorů MČR v počítačových hrách 2017. Nejnovější modely Kaby Lake pohání i nové sestavy HAL3000 MČR 2017


Dell EMC je mezinárodní korporace, zaměřující se na datová úložiště, informačí bezpečnost, virtualizaci, analýzy, cloud a ostatní produkty a služby, které umožnují společnostem ukládat, spravovat, chránit a analyzovat data. Více informací naleznete zde.
Mountain Dew je produktem nadnárodní společnosti PepsiCo, která se již po dlouhá desetiletí zabývá výrobou a prodejem nápojů a potravin. Právě nápoj Mountain Dew, tradičně prodávaný v příznačném žluto-zeleném obalu, nabývá od svého vstupu na český trh v první polovině roku 2014 značné popularity a nyní by rád zacílil i na komunitu domácích gamerů.ONLINE PARTNERRyze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu máme přes 40 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice jsme schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání.HLAVNÍ PARTNEŘI


Oficiální grafické karty MČR 2017 jsou pro stroje všeho druhu to pravé ořechové. Ať už sáhnete po NVIDIA nebo AMD, při volbě MSI nezvolíte špatně. Totéž platí o oficiálních základních deskách MČR 2017.

Pravý hráč se neobejde bez herního monitoru s nejlepšími vlastnostmi, díky kterým bude mít výhodu nad svými soupeři. Přesně tohle poskytují oficiální herní monitory MČR 2017 AOC AGON, jako jsou nejnovější modely AG241QX a AG251FZ.


Žádný počítač by nefungoval bez pořádného pevného disku. A když už pevný disk, tak přece SSD. Ideální kompromis nabízí WD se svými modely BLACK, disk s kapacitou 256 GB je oficiálním SSD diskem MČR 2017.


Společnost Logitech, zaměřující se na inovaci a kvalitu, vyvíjí osobní periferní zařízení, která lidem umožňují si lépe vychutnat digitální svět. Začali jsme v roce 1981 s myšmi, které (ve své době jako novinka) poskytovaly intuitivnější způsob komunikace s osobním počítačem.