14. Quietus Day i letos nabídne boj o MČR body

👤od playzone
📅14.03.2018, 17:14

V posledních letech se vyrojila řada slovenských BYOC akcí, ty české naopak ubývaly. Posledními mohykány, kteří dokáží nalákat na svůj event přední domácí CS:GO týmy, jsou pořadatelé Quietus Day. Oblíbená komunitní akce se na začátku letních prázdnin vrátí již počtrnácté.

 

Historie Quietus Day je opravdu dlouhá, její většina je však spojena se Společensko-kulturním centrem ve Starém Městě u Uherského Hradiště, kde se mimo něj dlouhá léta konal také kultovní LanCraft. Poslední roky však má "QDčko" tyto prostory pouze pro sebe a zde konaný CS:GO turnaj se řadí mezi domácí komunitní akce s nejvíce pohodovou atmosférou. Stejně tomu bude i letos, oproti loňskému termínu o dva měsíce dříve, ve dnech 29. června až 1. července.

 

Hlavní turnaj pro letošní ročník bude v případě plné účasti dotovaný částkou 35 000 Kč, nejlepší týmy se mohou těšit i na medaile, vlastní poháry i jeden větší putovní a drobné ceny od partnerů. Díky splněným požadavkům se také stejně jako v loňském roce stane Quietus Day součástí kvalifikace na Mistrovství České republiky a to opět s bodovou třídou B:

 

  • 1. místo: 500 MČR bodů
  • 2. místo: 300 MČR bodů
  • 3. místo: 200 MČR bodů
  • 4. místo: 160 MČR bodů
  • 5. až 6. místo: 125 MČR bodů
  • 7. až 8. místo: 100 MČR bodů 
  • 9. až 12. místo: 75 MČR bodů
  • 13. až 16. místo: 50 MČR bodů

 

Stejně jako každý rok připravujeme i na letošní akci prostory pro hlavní turnaj ve hře Counter-Strike: GO. Díky spolupráci s MČR se hráči mohou těšit na příděl bodů kategorie B včetně stream coverage celého turnaje. Každým rokem se snažíme akci zkvalitňovat a díky partnerům, streamerům a realizačnímu týmu věřím, že i letošní akce proběhne bez problémů. PS: Jako organizátor bych si přál, kdyby se letošní ročník obešel bez poškozování majetku. Stojí to čas, peníze a v neposlední řadě i důvěru kulturáku,

doplnil zařazení do seriálu MČR 2018 hlavní organizátor Petr Látal.

 

Oficiální event i registrace byly tohle úterý oficiálně spuštěny a i se zvýšeným poplatkem (600 Kč na hráče) se nezávazně přihlásily první týmy. Celková kapacita letošní BYOC akce činí 27 týmů a ta často bývá plná cobydup, tak neváhejte a dávejte dohromady mixy i party kamarádů!

 

Sdílej článek:

    Komentáře