• Loučení na nejvyšším vrcholu pro eXtatus. Česko zná nové mistry pro rok 2019 (
  )

  Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách letos korunovalo krále hned v pěti titulech. Z triumfu se v CS:GO a PUBG se raduje eXtatus, nejúspěšnější organizace roku. Ve finále League of Legends zvítězil favorit CZC.eSuba. Nejlepší strategické v Teamfight Tactics předvedl JJPasak a těsné finále v FPS akci Rainbow Six Siege zvládli Fadee Gaming.
 • Představujeme harmonogram hlavní stage Vodafone MČR 2019 a celého CS:GO turnaje (
  )

  Vrchol letošní esportové sezóny se blíží mílovými kroky a nejčastější otázka směřuje na program. Dva týdny před akcí tak představujeme kompletní harmonogram hlavní stage Vodafone MČR v počítačových hrách, spolu s rozpisem všech zápasů turnaje v Counter-Strike: Global Offensive.
 • Jaký formát nabídne vyvrcholení domácí PUBG sezóny? (
  )

  Po odhalení detailů finále Vodafone MČR v CS:GO je na řadě také druhý hlavní titul, u nějž se blíží do svého závěru první celoroční kvalifikační cyklus. Na rozdíl od CS:GO ale v PUBG není na spodních příčkách zatím nic rozhodnuto a v posledních turnajích proběhne ještě tuhý boj o postup.
 • Aktualizace pořadí MČR v PUBG i CSGO: 6. října (
  )

  V rámci Vodafone Mistrovství České republiky v PlayerUnknown's Battlegrounds i Counter-Strike: Global Offensive vám přinášíme pravidelné aktualizace TOP20 pořadí, tentokrát tedy k datu 6. října 2019.
 • Dlouho očekávané oznámení je tu. Vodafone MČR 2019 v CS:GO přivítá 10 týmů! (
  )

  Více než půl roku kvalifikačních turnajů již máme za sebou, a tak se startem posledního přestupového období nastává ten správný čas odhalit počet účastníků finálového turnaje. Spolu s tím si pojďme představit i celý formát letošního finále, které se odehraje 7. až 10. listopadu v Brně.

Novinky partnerů MČR

Acer Predator se stává hlavním partnerem MČR 2019 (
)

Vyvrcholení česko-slovenské esportové sezony je tady a nám činí velkou radost oznámit, že se Acer se svou značkou Predator stává hlavním partnerem letošního Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách.

AOC představuje nový AG273QX: monitor pro profi hráče (
)

Společnost AOC, specialista na herní monitory, představila nový 27” (68,6 cm) model AG273QX, který patří do 3. generace produktové řady AGON a je určen pro profesionální hráče.

Hyundai vyjede na MČR v PC hrách jako generální partner (
)

Pro značku Hyundai jsou moderní technologie jedním z hlavních pilířů úspěchu, a proto se rozhodla podpořit také nadcházející Mistrovství ČR v počítačových hrách. 

Výsledky posledních událostí