• Září: aktuální pořadí MČR klasifikace (
  )

  Kalendář nám ukazuje září a to znamená jediné. Mistrovství České republiky už je za dveřmi a my i tentokrát podíváme na aktuální pořadí mezi největšími aspiranty na postup mezi elitní osmičku. V obou hrách i tentokrát proběhly nějaké ty MČR turnajové série, v CS:GO nám zamíchala pořadím lanpárty Quietus Day.
 • CS:GO i LoL turnaje na MSR budou mít dotaci MČR bodů (
  )

  Hlavní slovenská metropole v polovině října přivítá nejlepší hráče v několika herních titulech a mezi nimi nechybí ani tradiční Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Oba budou stejně jako dubnový Y-Games součástí kvalifikace na MČR 2017, jakožto závěrečná offline akce.
 • Kdo ovládne odložené CZC.CZ sériové finále? (
  )

  Největší lanka letošního léta v rámci MČR 2017 je za námi a i když jsme byli nuceni odložit naše finále CZC.CZ turnajové série, nyní se zraky upřou právě na tyto prestižní online souboje. Obhájcem prvenství jsou z měsíce srpna hráči Fraternitas (MMNT), ti však nejen že pozměnili svoji soupisku, ale také opustili organizaci...
 • Měsíční Mountain Dew série vyvrcholí ve středu od 18:00 (
  )

  A jdeme opět do finále! Osm týmů se utká na v letošní sezoně již tradičním finále MČR turnajové série, tentokráte ve spolupráci s Mountain Dew, oficiálním nápojem letošního mistrovství. Ve středu 6. září se od 18:00 vrhneme na bitvy těch nejlepších za uplynulé tři týdny. Živě komentuje duo Xnapy + Bronko.
 • One Night Stand je výjimečně přesunut na středu (
  )

  Pravidelný plán sobotních turnajů v rámci kvalifikace na MČR 2017 narušila víkendová LAN akce Quietus Day, kde týmy bojovali o daleko větší porci důležitých bodů. Celé pořadí v první desítce se nám přesýpalo a o to více naše online turnaje budou důležité! Přesunuté pokračování CZC.CZ MČR turnajové série pokračuje ONS #91 tuto středu od 18:00.

Novinky partnerů MČR

MSI představuje základní desku X370 GAMING M7 (
)

MSI představuje nejnovější AM4 základní desku a vlajkovou loď X370 GAMING M7 ACK, která je připravena uspokojit potřeby jakéhokoliv hráče, PC nadšence nebo modéra. X370 GAMING M7 ACK je také zároveň první AM4 základní deskou na světě s funkcí Killer DoubleShot PRO, která kombinuje Killer Ethernet s Killer WIFI AC.

Logitech G představuje nové bezdrátové periferie (
)

Logitech G představuje novou bezdrátovou mechanickou klávesnici a bezdrátovou herní myš nové generace s technologií LIGHTSPEED. Portfolio bezdrátových myší je obohaceno o nový optický senzor HERO.

MSI uvedla #YesWeBuild (
)

Dne 10. srpna společnost MSI uvedla kampaň #YesWeBuild o svépomocném stavění počítačů. Smyslem kampaně je poskytnout informativního a zábavného průvodce při stavění desktopových počítačů. Spolu s krátkým videem na sociálních sítích, chce společnost MSI vzbudit zájem o stavění PC pomocí vlastních sil v komunitě hráčů.

Poslední videa