Alza.cz se stává generálním partnerem MČR PC 2018

👤od playzone
📅06.09.2018, 11:18

Do konání MČR v počítačových hrách 2018 zbývají něco přes dva měsíce a my můžeme s radostí oznámit generálního partnera, kterým se pro letošní ročník stává Alza.cz. Jednička mezi internetovými obchody esport u nás podporuje delší dobu, a proto nesmí chybět ani u největší herní akce roku.

 

Na poli esportu Alza.cz není v žádném případě nováčkem. V pražských Holešovicích Alza pravidelně organizuje desítky turnajů ve hrách jako League of Legends, Hearthstone, CS:GO či FIFA. Pod značkou Alza Gaming dokonce náš nový partner sdružuje i přední esportovce z domácí scény. Aktuálně podporuje silnou PUBG sekci nebo hráče FIFA. Alza se spojila i s předními osobnostmi české herní scény, jako jsou například Pavel “Mozilla” Klaban (LoL), Martin “spajKK” Beneš (PUBG) či Petr “CzechCloud” Žalud (HS).

 

Alza.cz patří k největším tuzemským online obchodníkům už několik let. Jejím tažným koněm je spotřební elektronika, v posledních letech se velice aktivně zapojuje i do dalších segmentů a díky své všestrannosti si na domácím poli vybudovala neotřesitelnou pozici. Alza.cz vyniká bezkonkurenční velikostí svého sortimentu, spolehlivostí, dostupností i responsibilitou. Sestavení PC sestav, od hráčů pro hráče, mnoho věcí ze světa gamingu a exkluzivní konzolové tituly v limitovaných edicích.

 

„Jsme rádi, že jsme se stali oficiálním partnerem MČR v počítačových hrách. Tento zaběhnutý brand nám přináší nejen nové možnosti přiblížení se hráčské komunitě, ale také splňuje cíle, které jsme si na začátku roku předsevzali. Chceme podporovat všechny hráče a toto spojení nám dává logický smysl. Těšíme se na vyvrcholení herní sezóny, těšíme se na naše fanoušky. Uvidíme se v Brně!"

 

prohlásil k uzavřenému partnerství Pavel Roubínek, zástupce společnosti Alza.cz.

 

Osmý ročník vyvrcholení české esportové sezóny se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu na Brněnském výstavišti a pokud si nechcete nechat ujít novinky ohledně této akce, sledujte facebookovou událost.

Sdílej článek:

    Komentáře