AOC představuje nový 240Hz AGON s G-SYNC

👤od playzone
📅23.05.2017, 10:18

Praha, 23. květen 2017 – Společnost AOC představuje svůj zatím nejrychlejší herní monitor s technologií NVIDIA G-SYNC. Model AGON AG251FG se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, časem odezvy 1 ms díky technologii NVIDIA G-SYNC a také funkcí NVIDIA ULMB pro redukci rozmazaného pohybu. Kromě toho monitor zaujme i dalšími prémiovými herními vychytávkami, jako je AOC Shadow Control nebo ergonomický stojan AOC Ergo Dial.


Maximální plynulost pro fanoušky NVIDIA

AGON AG251FG od AOC nabízí 24,5″ Full HD TN panel (rozměr 16:9, 1920 x 1080 bodů), který je o něco větší než běžný 24palcový model používaný v esportu. S obnovovací frekvencí 240 Hz a vestavěným modulem NVIDIA G-SYNC je perfektní volbou pro hráče s grafickou kartou NVIDIA, jež touží po tom nejplynulejším hraní. Technologie G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s GPU grafické karty, aby nedocházelo k trhání, skákání a zpoždění obrazu. Čas odezvy 1 ms a funkce NVIDIA ULMB taktéž snižují rozmazání pohybu nebo „ghosting”. Hráči si tak mohou plně vychutnat krásně ostrou grafiku i v těch nejrychlejších scénách.


„V AOC chápeme význam produktů NVIDIA pro všechny skalní hráče a nadšence. Každý rok vylepšujeme herní zážitek prostřednictvím nejmodernějších technologií grafických karet. Proto také nyní představujeme vylepšenou G-SYNC verzi našeho oceněného 240Hz monitoru,“


říká František Koutník, country manager pro Českou republiku a  Slovensko společnosti MMD.


Komfort pro profesionální hráče 

Podobně jako všechny monitory AGON nabízí i model AG251FG řadu prvotřídních funkcí, které zvyšují komfort a výkon hráčů. Jmenujme ergonomický stojan Ergo Dial s možností náklonu, otočení a úpravy výšky (pomocí pohodlného měřítka), dále vysunovací držák na sluchátka a držadlo pro snadný transport. Technologie Flicker Free od AOC minimalizuje blikání a tím také únavu očí. Funkce Low Blue Light zase brání škodlivému modrému světlu a funkce Shadow Control projasní i velmi tmavá místa, aniž by to mělo vliv na zbytek obrazovky.


AOC AGON AG251FG by měl být k dispozici v srpnu 2017 za cenu 16 189 Kč / 599 Euro.


  • Model: AG251FG
  • Panel: 24,5″ TN @ 240Hz
  • Rozlišení: 1920 x 1080 pixelů
  • Technologie sync: G-SYNC
  • Možnosti připojení: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 4x USB 3.0, audio výstup, mikrofon vstup/výstup
  • Speciální funkce: ergonomický stojan, mód NVIDIA ULMB, stereo reproduktory, čas odezvy 1 ms
Sdílej článek:

    Komentáře