C-LAN Winter Cup první LANkou MČR sezóny

👤od playzone
📅01.03.2017, 14:24

Novou sezónu Mistrovství ČR jsme oznámili teprve před pár dny a už tu máme pro hráče první offline turnaj roku 2017 s dotací MČR bodů. Jde o vsetínskou akci s názvem C-LAN Winter Cup.

První ročník C-LAN Cupu se odehrál loni koncem října na SOŠ I. Kraska v Púchově, tentokrát se organizátoři rozhodli přesunout na Moravu. Kvůli nešťastnému termínu se první ročník odehrál bez MČR bodů, tentokrát tomu bude jinak a 16 registrovaných CS:GO týmů se o víkendu 11. a 12. února může na Vsetíně poprat o první větší várku MČR bodů.

Celý event je tzv. BYOC akcí ("přines si svůj počítač") a proběhne v prostorách sportovní haly SSŠ Kostka, mimo přítomnosti CS:GO turnaje se budou také mastit karty v Hearthstone. Hlavním lákadlem je však klání v nejpopulárnější střílečce současnosti. Do turnaje můžete svůj tým zaregistrovat skrze tento formulář, více informací naleznete v oficiální události.

Detaily kvalifikace na MČR v CS:GO ještě nebyly detailně zveřejněny, ale usilovně na nich pracujeme, aby hráči měli již brzy jasno. Spolu s těmito informacemi bude v nejbližších dnech zveřejněna také přesná bodová dotace C-LAN Winter Cupu na Vsetíně.

Sdílej článek:

    Komentáře