Copenhagen Games 2018 součástí seriálu MČR

👤od playzone
📅12.03.2018, 15:18

CS:GO turnaj v hlavním městě chladného Dánska, Copenhagen Games, i v letošním roce přiláká české a slovenské týmy, které se budou snažit probojovat do hlavního turnaje, kde už bude šance se utkat s evropskou elitou, která obdržela pozvánky. Tentokrát však v nových prostorách.


Turnaje v Kodani mají několik úrovni. Jednak je Copenhagen Games BYOC akcí, která kromě desítek domácích týmů nalákala v minulostí týmy nEophyte, Necroraisers a také eXtatus. Právě současná domácí jednička se dokázala před rokem probojovat do hlavní fáze turnaje, kam letos získaly pozvánku i hvězdy jako Heroic nebo North. Turnaje s prize poolem 100 tisíc dolarů se zúčastní čtyři pozvané celky, které doplní právě čtyři nejlepší týmy z místní kvalifikace.


Letos by kromě Alza.eXtatus neměl na místě chybět ani další zástupce našich končin, premiérově se v nových barvách na LANu představí 29. března až 1. dubna hráči Teamu Gravity. Stejně jako loni splňuje tato akce parametry zařazení do seriálu Mistrovství České republiky za reprezentaci tuzemských týmů v zahraničí. Bodovat se bude pouze případný postup do hlavního turnaje:


  • 1. místo: 800 MČR bodů
  • 2. místo: 650 MČR bodů
  • 3. - 4. místo: 500 MČR bodů
  • 5. - 8. místo: 350 MČR bodů


Aktuálně tedy očekáváme trip do Dánska od dvou týmů, nebo se k nim ještě někdo přidá?!


Sdílej článek:

    Komentáře