Dark Tigers vyhrávají další MČR Nightcup

👤od playzone
📅26.03.2018, 13:55

V sobotu se odehrál druhý Nightcup třetí kvalifikační MČR série. League of Legends DELL Nightcup znovu ovládli Dark Tigers, kteří se ukázali jako zdaleka nejlepší tým ze sedmatřiceti zúčastněných celků. Tigers si tak zvýšili náskok na špičce MČR žebříčku, jelikož si připsali dalších 100 bodů.

 

Dark Tigers v průběhu turnaje překonali týmy Majsner, Team škrr brr vrr, Ultimate Autism Power, Famfung Galaxy, První místo nahned a ve finále i HexCom eSports. Právě HexCom příjemně překvapili a na své cestě do finále porazili třeba iNvolute. Slušné výkony podal i tým První místo nahned v sestavě s charcou, Necromartinem nebo Petrásek. Naopak ani do top 8 se nedostal tým Eclot Gaming, který v osmifinále padl právě proti První místo nahned.


 1. místo: {#Česká Republika} Dark Tigers - 100 MČR bodů + 2000 RP
 2. místo: {#Česká Republika} HexCom eSports - 1600 RP
 3. místo: {#Česká Republika} První místo nahned - 1200 RP
 4. místo: {#Česká Republika} Team Ja Pierdole - 800 RP


 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:

  • 1. místo: 100 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 2. místo: 65 MČR bodů + 2 000 Kč
  • 3. místo: 45 MČR bodů
  • 4. místo: 35 MČR bodů 
  • 5. až 8. místo: 20 MČR bodů

Sdílej článek:

    Komentáře