Domácí CS:GO scéna se zmítá ve změnách, jak ale vypadá současná MČR klasifikace?

👤od playzone
📅23.07.2019, 21:19

V podstatě od začátku sezóny je králem kvalifikace na MČR 2019 Team Brute, jemuž ale po neúčasti na Quietus Day začala konkurence šlapat na paty. Ještě větší vliv měl stejný faktor na eXtatus, kteří se sesunuli níže i v samotném pořadí. Naopak díky triumfu se Eclot Gaming vyšvihli na druhé místo a stejně jako Brute mají zajímavou pozici vstříc sezónnímu finále v Brně. Novým hráčem jsou také Universe, kteří svoji jedinou dosavadní účast na MČR turnaji, na PLAYzone Challenge, přetavili v 1000 bodů a skok do TOP10.


Poslední dobou však vzniklo kolem MČR více otázek a k některým tématům se již během tohoto týdne oficiálně vyjádříme, jako například ke vzniklé situaci kolem týmu MoopsXD a jejich MČR slotu. Jasným faktem je ale to, že na všechny čekají ve zbytku sezóny ještě tři kompletní online série, z nichž ta následující startuje tuto sobotu 27. července v 18:00. Závěrečný turnaj je poté naplánován na 12. října, kdy vyvrcholí poslední měsíční MČR série a uzavře se pořadí. Spolu s tím budou samozřejmě naplánována i zbylá přestupová období, která proběhnou v termínech 14. až 21. srpna a 11. až 18. září.


Kompletní pořadí naleznete v tomto dokumentu
Současně jsme si vědomi, že při velkém obsahu dat jsou při aktuálním provedení sčítání bodů v rámci MČR klasifikace možné drobné chybky. Pokud tak u svého týmu na nějakou narazíte, neváhejte kontaktovat hlavního administrátora MČR v počítačových hrách na emailu wilk@playzone.cz.

Sdílej článek:

    Komentáře