Dva bezrámečkové herní monitory AOC AGON s 1800mm zakřivením jsou již k dispozici

👤od playzone
📅24.06.2017, 12:55

Společnost AOC oznamuje, že její dva nové zakřivené herní monitory AGON s téměř bezrámečkovým designem jsou nyní k dispozici v obchodech. 31,5palcový QHD AG322QCX s QHD rozlišením a 27palcový G272FCX s Full HD rozlišením jsou vybaveny obrazovkou s extra malým poloměrem zakřivení 1800 mm. Obnovovací frekvence 144 Hz a technologie AMD FreeSync nabízejí úžasně plynulý herní zážitek bez trhaného či rozmazaného obrazu. Výškově nastavitelný stojan a mnoho funkcí pro větší pohodlí s ohledem na zdraví dovolí bezstarostně dlouhé hraní her. 


Pohlcení hrou

Nové prémiové herní monitory AOC AGON se pyšní VA panelem s poměrem stran 16 : 9. 31,5palcový (80 cm) model AOC AGON AG322QCX oživuje detaily díky rozlišení 2560 x 1440 QHD, zatímco kompaktnější 27palcový (68,6 cm) AOC AGON AG272FCX je vybaven rozlišením Full HD (1920 x 1080). Zakřivení s poloměrem pouhých 1800 mm hráčům zprostředkuje parádní ponoření do jejich oblíbených virtuálních světů, které jsou plné života a barev díky technologii VA. Rámeček v podstatě nalezneme jen na spodní straně monitoru, takže hráče opravdu nic neruší.


Všestranné a konkurenceschopné


Aby byly uspokojeny požadavky uživatelů na rychlou odezvu, nabízejí oba monitory 144Hz obnovovací frekvenci a podporu AMD FreeSync. Proto zvládnou i dymaničtější hry, aniž by docházelo k rozmazání, trhání nebo skákání obrazu. Další funkce zahrnují mód Low Input Lag Mode, který obchází interní videoprocesy a zaručí tak ještě rychlejší odezvu i okamžité plnění povelů. AOC Shadow Control pak hráčům umožňuje vnímat detaily i v příliš světlých, nebo naopak tmavých oblastech. Díky přiloženému ovladači AOC QuickSwitch mohou hráči snadno změnit nejrůznější předvolby a nastavení bez nutnosti navigace prostřednictvím OSD menu.


Nové zakřivené monitory od AOC navíc v rámci většího komfortu chrání oči během dlouhého hraní prostřednictvím technologie Flicker-Free a módu Low Blue Light. Pro zdravé držení těla je tu zase stojan AOC Ergo Base, který nabízí naklonění, otočení a upravení výšky monitoru. Všechny tyto působivé funkce doplňuje upravitelné LED osvětlení na zadním a předním spodním rámečku, sklápěcí držák pro sluchátka nebo držátko k přenášení monitoru.  


Nové monitory AOC AGON AG322QCX a AOC AGON AG272FCX jsou nyní k dispozici za cenu 16 189 Kč (599 eur) a 12 139 Kč (499 eur). 


Sdílej článek:

    Komentáře