Gamepady Force GC30 a GC20 ohlašují příchod na scénu

👤od playzone
📅03.10.2017, 16:48

Windows, Android, herní konzole? Pro nové gamepady od MSI to není žádný problém, jako doma jsou totiž v každém ze zmiňovaných prostředí. Je už tedy jen na vás, jestli si na ovladačích vychutnáte nějaké to klasické RPG či něco trochu více kompetitivního.

 

Pro optimální herní zážitek mají GC30 i GC20 osmi směrový D-pad s vyměnitelným kovovým krytem, který na místě drží díky prémiovému magnetickému designu. V závislosti na typu hry, jako je ACT, FPS nebo RPG, můžete snadno vybrat preferovaný povrch. Nové gamepady Force jsou ergonomicky navržené. Mají pryžové boční rukojeti na obou držadlech, aby zajistily pevné uchopení pro náruživé hraní. Gamepady jsou vybaveny duálními vibračními motory. Regulátory modelů GC30 a GC20 dokáží využívat haptickou zpětnou vazbu pro lepší herní zážitek.

 

Gamepad Force GC30 lze používat jak v bezdrátovém, tak i v kabelovém režimu, zatímco model GC20 může být provozován pouze s kabelem. Díky podpoře více platforem mohou oba herní gamepady snadno přepínat mezi režimy, které jim umožňují připojení k různým zařízením.

Sdílej článek:

    Komentáře