Vodafone

Vodafone

Vodafone GIGA Kvíz

Během kvalifikačních a finálových bojů Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách máte šanci procvičit svoje mozkové závity a vyhrát super ceny do League of Legends nebo CS:GO.

 

Představujeme Vodafone GIGA Kvíz. Na našem oficiálním Twitch kanálu budeme po dobu následujících kvalifikačních víkendů i celého finálového turnaje klást do chatu otázky. Jakmile se otázka objeví, můžete pomocí zprávy ve formátu !voteA (voteB, voteC nebo voteD) odpovědět. Každá správná odpověď bude odměněna +10 body.

 

Tři nejlepší, kteří budou mít po skončení finále nejvíce bodů, získají zasloužené odměny.

 

Na této stránce najdete žebříček, kde uvidíte, jak si který hráč zrovna vede.

Výsledková tabulka

# Pořadí
Nick
Celkový počet bodů
Body

O co se hraje?

Vodafone GIGA Kvíz CS:GO MČR Finále (24.–28. 11. 2021)

  1. místo – Vybraná služba od Vodafone na 12 měsíců zdarma dle výběru výherce a dostupnosti služby v místě jeho bydliště (*)
  2. místo – StatTrak AK-47 Asiimov
  3. místo – AWP Neo Noir

Vodafone GIGA Kvíz PUBG MČR Finále (11.–12. 12. 2021)

  1. místo – Vybraná služba od Vodafone na 12 měsíců zdarma dle výběru výherce a dostupnosti služby v místě jeho bydliště (*)
  2. místo – Rabbit Season Set
  3. místo – Pug Life Set

 

telefonní tarif #jetovtobě Neomezený, telefonní tarif Neomezený Super, pevný internet 500 Mb/s, pevný internet 1 Gb/s nebo televizní tarif TV Komplet

 

Vítězové budou kontaktování administrátorem PLAYzone přes Twitch do týdne od vyhlášení výsledků, které proběhne na sociálních sítích PLAYzone.

Podrobná pravidla soutěže