HAL3000: herní sestava mistrů ČR 2018 už je k mání

👤od playzone
📅14.11.2017, 11:09

Mistrovství České republiky v počítačových hrách společně s Vodafone MČR mobilních her je jednou z největších herních událostí roku, zdaleka však není jen o turnajích samotných. V rámci doprovodného programu je okolí stage obklopeno nespočtem stánků s nejnovější počítačovou technikou, takže efektivní přehlídky nadupaných strojů na každém kroku jsou stálicí víkendu.


HAL3000 s designem MČR 2018


HAL3000 je opravdovým kouskem od mistrů pro mistry


Většina produktů je navíc ponechána volnému testování návštěvníků, tudíž velké procento příchozích nemá o vlastní skoro progamingové zážitky nouzi - nejmodernější technologie potkáte bez výjimky všude. Zvýšené pozornosti však neunikla nová řada herní sestavy HAL3000, která rozhodně stojí za zmínku.


Druhá generace jednoho z nejprodávanějších modelů gamingového PC současnosti je totiž peckou nejen po stránce technických parametrů, ale i co se vzhledu týče. Všechny modely jsou dostupné v designu na míru ušitém letošnímu mistrovství, Pro (8G a 16G), Elite a Ultimate jsou k dostání v barvách MČR 2018 už s ročním předstihem. A řekněte sami, kdo by z vás by doma nechtěl mít proherní sestavu mistrů České republiky? 


Pro bližší specifikaci a konkrétní technická kritéria navštivte oficiální stránky autorizovaného prodejce CZC.cz.


Sdílej článek:

    Komentáře