32" AOC AG322QC4

Každému hráči akčních žánrů jistě srdce zaplesá při pohledu na monitor AOC AG322QC4. Prémiovému monitoru o velikosti 32 ", rozhodně nehrozí trhání obrazu, rozmazání nebo nechtěné stíny. Díky 144Hz obnovovací frekvenci, 4milisekundové odezvě, technologii FreeSync2 a certifikaci HDR400 vykreslí prohnutý monitor obraz okamžitě, hladce a udrží ostrost i v opravdu rychlých akčních scénách. Monitor se vám stane dokonalým parťákem v multiplayerových utkáních. Mějte navrch nad vašimi nepřáteli. 


Klíčové vlastnosti prohnutého LCD monitoru AOC AG322QC4 

  • Prohnutý herní monitor od společnosti AOC
  • Obnovovací frekvence je 144 Hz
  • Hladké snímkování
  • Rozlišení displeje WQHD (2 560 × 1 440 px)
  • Změna výšky, náklonu i otočení na výšku
  • Grafické vstupy VGA, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2
  • Technologie Shadow Control, FreeSync 2, Shadow Control a Flicker Free
  • Reproduktory a připojení periferií (3,5mm jack + 2× USB 3.0)


Kvalitní obraz HDR 400 v rámci certifikace VESA

Monitor AOC AG322QC4 splňuje, pro oblast vysokého dynamického rozsahu v rámci certifikace VESA, HDR400 a zaručuje tak 8bitovou kvalitu obrazu, špičkový jas 400 cd/m2 a globální stmívání obrazu. Zajisté oceníte i vyšší kontrast, nižší úrovně černé a vyšší pokrytí barevného pokrytí. S certifikací HDR400 si vychutnáte neuvěřitelně působivé a mnohem poutavější hraní. Již žádné zasekávání a trhání při vysoké snímkovací frekvenci s ještě věrnějším obrazem, vyšším kontrastním poměrem a hlubší černé. O to se postará technologie FreeSync2. 


Komfortní hraní s nastavitelným podstavcem a bez zbytečného blikání

S monitorem AOC AG322QC4 si užijte obraz, díky své  vyváženosti v každém okamžiku. Shadow Control zlepšuje kvalitu obrazu nastavením úrovně stínů a světla tak, aby zobrazení nebylo příliš přesvětlené nebo příliš tmavé. Kombinace možnosti individuálního nastavení výšky a sklonu monitoru a technologie snižující blikání zaručí, že vydržíte déle ostražití a připraveni bojovat i po dlouhé hodiny. 

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nejvýbušnější Semtex všech dob je perlivý a s velmi příjemnou chutí granátového jablka.

Buď na bojišti nepřehlédnutelný, RGB herní podložka podsvítí každou hru. Jediným stiskem tlačítka můžeš přepínat módy multi barevného podsvícení nebo ho vypnout. A to není vše, podložka disponuje také funkcí bezdrátového nabíjení pro...

Intel. Šest jader. RTX grafika. Vychutnej si divokou akci úplně bez lagů a kochej se nádhernými detaily ve svých oblíbených hrách. Hraj jako vítěz s MČR Elite 2019!Technologicky pokročilá grafika MSI RTX 2070 ti přináší o 30% více výkonu než...

    Komentáře