32" AOC AG322QC4

Každému hráči akčních žánrů jistě srdce zaplesá při pohledu na monitor AOC AG322QC4. Prémiovému monitoru o velikosti 32 ", rozhodně nehrozí trhání obrazu, rozmazání nebo nechtěné stíny. Díky 144Hz obnovovací frekvenci, 4milisekundové odezvě, technologii FreeSync2 a certifikaci HDR400 vykreslí prohnutý monitor obraz okamžitě, hladce a udrží ostrost i v opravdu rychlých akčních scénách. Monitor se vám stane dokonalým parťákem v multiplayerových utkáních. Mějte navrch nad vašimi nepřáteli. 


Klíčové vlastnosti prohnutého LCD monitoru AOC AG322QC4 

  • Prohnutý herní monitor od společnosti AOC
  • Obnovovací frekvence je 144 Hz
  • Hladké snímkování
  • Rozlišení displeje WQHD (2 560 × 1 440 px)
  • Změna výšky, náklonu i otočení na výšku
  • Grafické vstupy VGA, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2
  • Technologie Shadow Control, FreeSync 2, Shadow Control a Flicker Free
  • Reproduktory a připojení periferií (3,5mm jack + 2× USB 3.0)


Kvalitní obraz HDR 400 v rámci certifikace VESA

Monitor AOC AG322QC4 splňuje, pro oblast vysokého dynamického rozsahu v rámci certifikace VESA, HDR400 a zaručuje tak 8bitovou kvalitu obrazu, špičkový jas 400 cd/m2 a globální stmívání obrazu. Zajisté oceníte i vyšší kontrast, nižší úrovně černé a vyšší pokrytí barevného pokrytí. S certifikací HDR400 si vychutnáte neuvěřitelně působivé a mnohem poutavější hraní. Již žádné zasekávání a trhání při vysoké snímkovací frekvenci s ještě věrnějším obrazem, vyšším kontrastním poměrem a hlubší černé. O to se postará technologie FreeSync2. 


Komfortní hraní s nastavitelným podstavcem a bez zbytečného blikání

S monitorem AOC AG322QC4 si užijte obraz, díky své  vyváženosti v každém okamžiku. Shadow Control zlepšuje kvalitu obrazu nastavením úrovně stínů a světla tak, aby zobrazení nebylo příliš přesvětlené nebo příliš tmavé. Kombinace možnosti individuálního nastavení výšky a sklonu monitoru a technologie snižující blikání zaručí, že vydržíte déle ostražití a připraveni bojovat i po dlouhé hodiny. 

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Tato varianta vychází ze Semtexu Original, ale je určená těm, kteří dávají přednost syceným energy drinkům.

Varianta pro milovníky hořkých nápojů. Chutná jako tonic, nakopne tě jako Semtex.

Intel. Poprvé osm jader! Nvidia RTX. Jedinečný zážitek, nádherná grafika, efekty Ray Tracing v nových herních peckách s nadupanou kartou MSI RTX 2080. Hraj jako vítěz s MČR Ultimate 2019!Vyladěná konfigurace klade důraz na hrubou sílu a...

    Komentáře