AOC AG251FZ

Hráči akčních žánrů si na stůl rádi posadí tento prémiový monitor, kde nehrozí obrazu trhání, rozmazání nebo stíny. Díky 240Hz obnovovací frekvenci, milisekundové odezvě a technologii Adaptive-Sync vykreslí obraz okamžitě, hladce a udrží ostrost i v těch nejrychlejších scénách. Takové zobrazení nejen parádně vypadá, ale hlavně zvýší konkurenceschopnost v multiplayerových utkání. O situaci budete mít dokonalý přehled dříve než nepřátelé.


Klíčové vlastnosti

  • Extra rychlý herní monitor
  • Obnovovací frekvence až 240 Hz (přes DP)
  • Hladké snímkování Adaptive-Sync (FreeSync)
  • Všechny obvyklé konektory (HDMI, MHL, VGA, DVI, DP)
  • Změna výšky, náklonu i otočení na výšku
  • Komfortní připojení herních sluchátek (3,5 mm + USB 3.0)


Rychlost i kvalita dle preferencí

Chcete skutečnou výhodou v akčních hrách? Zapněte volitelný režim AOC Low Mode Input Lag, a každá změna v obraze bude vykreslena bez prodlení. Dáte přednost úchvatnému zpracování? AOC Shadow Control je tím pravým pro hraní v pomalejším tempu i filmové večery. Zlepšuje kvalitu obrazu nastavením úrovně stínů a světla tak, aby zobrazení nebylo příliš přesvětlené, ani příliš tmavé. Obraz je úchvatný svou vyvážeností v každém okamžiku.


Dlouhé hraní ještě příjemnější

Stojan se nemalým dílem podílí na tom, aby monitor jako takový vyhovoval individuálním potřebám. Především díky výškové regulaci budete mít monitor v místě, kde budete mít nejlepší výhled na obrazovku bez ohýbání krku nebo zad. Oční únavu zase minimalizuje technologie snižující blikání, které oči nadbytečně zatěžuje. Společně zařídí, že vydržíte déle ostražití.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!...

Varianta pro milovníky hořkých nápojů. Chutná jako tonic, nakopne tě jako Semtex.

Nejvýkonnější herní grafická karta je konečně tady. Přivítejte nové high-endové grafické jádro NVIDIA Turing, které dává zcela zapomenout na Pascal z roku 2016. Novinka v podobě MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11G posouvá hranice výkonu...

    Komentáře