AOC AG251FZ

Hráči akčních žánrů si na stůl rádi posadí tento prémiový monitor, kde nehrozí obrazu trhání, rozmazání nebo stíny. Díky 240Hz obnovovací frekvenci, milisekundové odezvě a technologii Adaptive-Sync vykreslí obraz okamžitě, hladce a udrží ostrost i v těch nejrychlejších scénách. Takové zobrazení nejen parádně vypadá, ale hlavně zvýší konkurenceschopnost v multiplayerových utkání. O situaci budete mít dokonalý přehled dříve než nepřátelé.


Klíčové vlastnosti

  • Extra rychlý herní monitor
  • Obnovovací frekvence až 240 Hz (přes DP)
  • Hladké snímkování Adaptive-Sync (FreeSync)
  • Všechny obvyklé konektory (HDMI, MHL, VGA, DVI, DP)
  • Změna výšky, náklonu i otočení na výšku
  • Komfortní připojení herních sluchátek (3,5 mm + USB 3.0)


Rychlost i kvalita dle preferencí

Chcete skutečnou výhodou v akčních hrách? Zapněte volitelný režim AOC Low Mode Input Lag, a každá změna v obraze bude vykreslena bez prodlení. Dáte přednost úchvatnému zpracování? AOC Shadow Control je tím pravým pro hraní v pomalejším tempu i filmové večery. Zlepšuje kvalitu obrazu nastavením úrovně stínů a světla tak, aby zobrazení nebylo příliš přesvětlené, ani příliš tmavé. Obraz je úchvatný svou vyvážeností v každém okamžiku.


Dlouhé hraní ještě příjemnější

Stojan se nemalým dílem podílí na tom, aby monitor jako takový vyhovoval individuálním potřebám. Především díky výškové regulaci budete mít monitor v místě, kde budete mít nejlepší výhled na obrazovku bez ohýbání krku nebo zad. Oční únavu zase minimalizuje technologie snižující blikání, které oči nadbytečně zatěžuje. Společně zařídí, že vydržíte déle ostražití.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

WD Black NVMe SSD 500GB: posuňte výkon svého počítače na nový levelSSD disk WD Black NVMe je opatřen architekturou Western Digital Spectrum, která zastřešuje kombinaci rychlosti, parádního výkonu a stability. Odolnost 300 TBW pak v...

Parametry a specifikaceSocket: Intel 1151 Coffee LakeČipset: Intel Z390Formát základní desky: ATXZákladní funkce: Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, PCI Express 3.0, Serial ATA III, UEFI BIOS, USB 3.0, Podpora Intel Optane,...

Neobvyklá kombinace chutí a vůní. 100% arabica, 100% SEMTEX.

    Komentáře