E-BLUE Mazer Mechanical 729

Profesionální herní klávesnice s numerickou částí. Vymakané nastavitelné efekty podsvícení 6 barev, díky kterým bude hraní her opravdovým zážitkem. Kovové vyztužení základny zajistí, že klávesnice zůstane na svém místě i při nejzuřivějších bitvách. Buď neporazitelný díky rychlým reakcím a užij si hraní s extra světelnými efekty.


Luxusní podsvícení

Klávesnice umožňuje hráčům nastavit si různé varianty podsvícení tak, aby plně vyhovovalo jejich potřebám. Má 6 barev podsvícení kláves (podsvícení jednotlivých řádků - modrá, žlutá, červená, zelená, fialová a růžová) a 4 možnosti nastavení intenzity podsvícení.


10 módů podsvícení:

 • pulzující podsvícení všech kláves (každá řada jinou barvou)
 • 5 přednastavených kombinací podsvícení s možností individuálního nastavení (programovatelné klávesy)
 • had (podsvícení každé klávesy po řádcích)
 • voda (barevné kruhy kolem stisknuté klávesy)
 • podsvícení klávesy při jejím stisknutí
 • Fénix (vlnění podsvícení připomínající let Fénixe)


Některé efekty podsvícení lze také zrychlit či zpomalit nebo úplně podsvícení vypnout.


Kovová základna

Klávesnice je kovově vyztužena pro dosažení maximální stability. Povrch základny klávesnice je efektně tvořen broušeným kovem. Modré LED osvětlení zvýrazňuje boční strany klávesnice a je použito také pro zvýraznění loga Mazer.


Dokonalá ergonomie

Speciálně tvarované ergonomické klávesy zamezují únavě prstů při hraní. Klávesnice má nastavitelný stojan, takže si můžete nastavit výšku v souladu s Vašimi potřebami. Na spodní straně klávesnice jsou umístěny protiskluzové podložky, které garantují stabilitu klávesnice i během těch nejzuřivějších bitev.


Odolná proti polití

Díky plovoucímu designu kláves je klávesnice odolná proti polití. Nemusíte tak mít strach, že si ji zničíte, pokud při zápalu boje převrhnete plechovku s pitím a její obsah se do klávesnice vylije.


Klávesy

Pro snadnou manipulaci máte k dispozici 12 multimediálních funkčních kláves. Nezáleží na tom, jak složité příkazy zadáváte nebo jak rychle Vaše prsty běhají po klávesnici, protože všechny klávesy mají funkci anti-ghosting. Zámek klávesy WIN zaručí, že Vaše hra nebude přerušena v důsledku nechtěného stisku této klávesy.


Opletený kabel

Opletený kabel, který je trvanlivý a odolný, zaručuje stabilní přenos dat.


Technické údaje

 • Spínače: Hnědé hmatové spínače
 • Rozměry: 475 x 191 x 43 mm
 • Váha: 1 150 g
 • Podsvícení kláves: ano
 • Životnost kláves: 50 milionů stisknutí
 • Délka kabelu: 1,6 m
Sdílej článek:

Další hardware profíků

I při hraní můžete mít stylČerná sluchátka HG9028 mají velmi výrazný designový prvek na vnější straně náušníků. Sedm střídajících se barev LED podsvícení, které je zvoleno tak, že velmi dobře komponuje se zbytkem sluchátek. Navíc ho podtrhuje...

Cukr není pro každého. Se Semtexem to teď můžeš odpálit i bez něj!

SSD disk s nejvyšší spolehlivostíŠpičková spolehlivost SSD disku WD Blue 3D NAND je zajištěna díky 1,75 milionům hodinám MTTF (průměrná doba mezi poruchami), hodnocení odolnosti 500 TBW (zapsané terabajty) a technologiím, které automaticky...

  Komentáře