GIGABYTE GeForce RTX 2080 AORUS EXTREME 8GB

Máte v plánu nákup výkonné herní grafiky, která rozjede nejlepší herní pecky současnosti? Pak by vás měla zaujmout GIGABYTE GeForce RTX 2080 AORUS EXTREME 8GB doplněná 8 GB paměti s frekvencí 14140 MHz. S takovou pamětí, 256Bit sběrnicí a jádrem o frekvenci 1710 MHz obdržíte dávku plynulého obrazu při spuštění jakékoliv hry na plné detaily. Grafická karta doplněná rozhraním PCI Express x16 3,0 vyvádí celkem 7 výstupů k propojení s monitorem. Výrobce v tomto případě myslel na HDMI, DisplayPort a USB-C. Aktivní forma chlazení má na svědomí výrazně nízké teploty i přes vyšší zatížení.


Klíčové funkce herní grafické karty GIGABYTE GeForce RTX 2080 AORUS EXTREME 8GB

  • Srdcem grafické karty je čip GF RTX 2080
  • Možnost připojení až 7 monitorů
  • Vymezená k bezproblémovému hraní všech herních titulů
  • Napájecí zdroj by měl nabídnout alespoň 650 W
  • Technologické nadšence určitě potěší technologie podporující virtuální realitu


Chlazení a proporce grafiky GIGABYTE GeForce RTX 2080 AORUS EXTREME 8GB

Aktivní způsob chlazení je známý především díky ověřenému způsobu udržení nízkých teplot. GIGABYTE GF RTX 2080 s celkovou šířkou 29 cm doplňuje hloubka 5,99 cm a výška 13,431 cm. Taková délka je vhodná pro většinu počítačových skříní.


Paměť 8 GB RAM typu GDDR6

Operační paměť karty GIGABYTE typu GDDR6 je nejmodernější typ paměti do grafických karet. V porovnání se svým předchůdcem GDDR5 nabízí větší kapacitu a o 100% vyšší výkon. V následujicím čase by tento formát paměti měl ovládnout mainstreamovou třídu grafických karet.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nejvýbušnější ze všech Semtexů! Příjemná chuť granátového jablka v designu inspirovaném počítačovými hrami.

Neobvyklá kombinace chutí a vůní. 100% arabica, 100% SEMTEX.

Pokud vás nebaví obyčejný stereo zvuk z 40mm měničů, tak proč si nedopřát něco víc? Co takhle sluchátka s pravým 7.1 surround ozvučením? Sluchátka Marvo HG9046 jsou možná přesně to, co hledáte a možná i o něco víc.Zvukový zážitek v každém...

    Komentáře