HAL3000 MČR 2018 Elite-Ti

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!

 

Elitní herní počítač pro náročné ve verzi s grafikou GTX 1070Ti, novým šestijádrem od Intelu a parádním vzhledem! Pohraj si s taktováním, které ti umožní dál navýšit hrubý herní výkon! Vždycky dosáhneš nejvyšších FPS a lagy prostě nebudeš znát. V cestě za vítězstvím ti tak nestojí vůbec nic!

 

MČR 2018 Elite-Ti ve svém druhém vydání láká na žádanou grafiku GTX 1070Ti v kombinaci s odemčeným šestijádrem i5-8600K od Intelu. Hráčům počítač nabízí výborný poměr cena/výkon s širokými možnostmi taktování, které jej posouvají na úroveň nejlepších herních strojů současnosti!

 

 

KRÁL HERNÍCH PROCESORŮ

Nejnovější řada procesorů Intel 8. generace známá jako "Coffee Lake" poprvé v historii přináší do mainstreamové platformy Core i5 a i7 šest jader, tedy o dvě více než předchozí generace. Kombinace šesti technologicky nadupaných jader, běžících na velmi vysokých frekvencích s možností dále taktovat, se postarala o silnou vlnu nadšení. Procesor i5-8600K zaujímá často první pozice výkonu ve hrách, "nakrmí" i nejvýkonnější grafické karty současnosti a je takřka jednohlasně označován jako jasná volba pro každého náročného hráče i nadšence do taktování!

 

 

GEFORCE GTX 1070Ti ARMOR

GeForce GTX 1070Ti 8GB je nejnovější přírůstek mezi herní grafikami řady "Pascal" od NVIDIA. Tento model cílí na náročné hráče a nabízí výkon vhodný pro hraní se 144Hz FullHD či QHD monitorem bez kompromisů. Mezi hráči je tato karta populární také kvůli své "skryté" přednosti, kterou je velký potenciál v taktování. Pomocí aplikace MSI Afterburner je možné snadno zvýšit výkon karty o 10-15% a dosáhnout tak skvělého poměru cena/výkon, který je u výkonných grafických karet raritní vlastností. Edice ARMOR od MSI také zaručuje dlouhou životnost a tichý chod, ventilátory podporují funkci ZERO FROZR a tak se během žádné nebo malé zátěže zcela vypnou.

 

 

NOVÝ EXKLUZIVNÍ DESIGN MČR S PODSVÍCENÍM

Nová řada MČR 2018 přichází s kompletní změnou vzhledu! Každý model sestav MČR nyní nabízí pohled přímo do srdce sestavy díky průhledné bočnici s velkým oknem a v originálním nastavení nabízí efektní LED podsvícení v kombinaci červené, modré a bílé barvy nesoucí odkaz na Mistrovství České republiky v PC hrách. Podsvícení je možné nastavit díky RGB LED systému na základní desce a spodnímu RGB LED pásku.

 

 

SVIŽNÁ ODEZVA, DOSTATEK PROSTORU

Sestava disponuje 16GB rychlé 2666MHz DDR4 paměti, která pokryje veškeré nároky hráče a umožní i plnohodnotné pracovní nasazení, jako např. tvorbu digitálního obsahu či pokročilý multitasking s několika aplikacemi zároveň. Svižnou odezvu systému a aplikací zajišťuje 240GB SSD disk Kingston, pro hry, filmy a jiná uživatelská data je k dispozici ověřený HDD WD Blue EX o kapacitě 1TB.

 

 

TICHÝ CHOD A SPOLEHLIVOST

Každý počítač MČR 2018 prochází náročnými výstupními testy a je odladěn pro velmi tichý chod. Sestavy jsou osazené výhradně ověřenými a značkovými komponenty, které nabízí vyšší životnost, výrazně snížené riziko poruch a také celkově efektivnější a tišší chod během vysoké zátěže. Počítače MČR 2018 tak bez problémů zvládají dlouhodobou vysokou zátěž a nebudou vás rušit ani při dlouhých herních večerech.

 

 

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Tato služba Vám zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC v případě poruchy, a to obvykle do 10 pracovních dní. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní, včetně odvozu počítače zdarma z místa, které určíte, následné opravy a doručení bezchybného počítače zpět k Vám, již zařídí náš servisní tým.

 

 

TVŮJ POČÍTAČ, TVOJE BARVY!

Preferuješ víc červené, modré nebo se jen chceš odlišit? Díky jednoduché aplikaci MSI Mystic Light můžeš snadno ovládat spodní RGB LED pásek společně s podsvícením desky. Vyber si svoji barvu a nastav si vlastní originální podsvícení tvé MČR 2018 sestavy!

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nejoblíbenější limitovaná edice všech dob. Jedinečný energetický nápoj s výtažkem z opuncie.

SSD disk s nejvyšší spolehlivostíŠpičková spolehlivost SSD disku WD Blue 3D NAND je zajištěna díky 1,75 milionům hodinám MTTF (průměrná doba mezi poruchami), hodnocení odolnosti 500 TBW (zapsané terabajty) a technologiím, které automaticky...

Herní prémiový monitor AOC AG241QX z řady AGON je určen opravdovým hráčům, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Prostřednictvím tohoto monitoru si můžete vychutnávat opravdu luxusní a detailní grafiku v rozlišení až Quad HD. Navíc díky velmi...

    Komentáře