HAL3000 MČR 2018 Pro 8G

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!

 

Progamingový počítač MČR 2018 ve variantě Pro láká na zcela nový exkluzivní vzhled s moderním podsvícením a žhavou novinkou v podobě procesorů 8. generace od Intelu. Tyto procesory dominantně obsazují první příčky výkonu ve hrách a v kombu s oblíbenou grafickou kartou Nvidia GTX 1060 6GB zajistí hráčům perfektní podmínky v bitvě o titul, přední příčky žebříčků, ale i dlouhé noci plné zábavy.

 

Procesory Intel Coffee Lake jsou v mnoha článcích a recenzích označované jako nejlepší volba do nových herních počítačů. Není se čemu divit, spojení velmi vysokých frekvencí s navýšeným počtem šesti silných jader je to, co nové hry a nároční hráči potřebují. Spolu s grafickou kartou Nvidia GTX 1060 6GB tvoří výkonné srdce sestavy, nyní odhalené a luxusně podsvícené moderním LED systémem, který upoutá pozornost každého pravého hráče i nadšence.

 

 

KRÁL HERNÍCH PROCESORŮ

Nejnovější řada procesorů Intel 8. generace známá jako "Coffee Lake" poprvé v historii přináší do mainstreamové platformy Core i5 a i7 šest jader, tedy o dvě více než předchozí generace. Kombinace šesti technologicky nadupaných jader, běžících na velmi vysokých frekvencích se postarala o silnou vlnu nadšení. Procesor i5-8400 často v herních testech najdete mezi nejvýkonnějšími herními procesory současnosti, "nakrmí" tak i nejvýkonnější grafické karty a platí za jednu z nejlepších a také nejvýhodnějších možností pro každého hráče.

 

 

VÝKONNÁ GRAFIKA

Grafická karta GeForce GTX 1060 6GB hraje prim v bohaté nabídce herních počítačových sestav, a to zejména díky svému vynikajícímu poměru ceny a výkonu. V rámci her zajišťuje tato grafika vysokou a stabilní hodnotu FPS při hraní populárních titulů jako jsou CS:GO, LoL nebo Overwatch. Její výkon je však ideální také pro hraní moderních titulů (GTA 5, Battlefield 1, Shadow of War atd.) na velmi vysoké či ultra detaily. Samozřejmostí je bezproblémová podpora virtuální reality či velmi tichý chod i během dlouhého herního nasazení.

 

 

NOVÝ EXKLUZIVNÍ DESIGN MČR S PODSVÍCENÍM

Nová řada MČR 2018 přichází s kompletní změnou vzhledu! Každý model sestav MČR nyní nabízí pohled přímo do srdce sestavy díky průhledné bočnici s velkým oknem a v originálním nastavení nabízí efektní LED podsvícení v kombinaci červené, modré a bílé barvy nesoucí odkaz na Mistrovství České republiky v PC hrách. Podsvícení je možné nastavit díky RGB LED systému na základní desce a spodnímu RGB LED pásku.

 

 

SVIŽNÁ ODEZVA, DOSTATEK PROSTORU

Sestava disponuje 8GB rychlé 2666MHz DDR4 paměti, která pokryje veškeré nároky hráče a umožní i pracovní nasazení, jako např. tvorbu digitálního obsahu či běžný multitasking s několika aplikacemi zároveň. Svižnou odezvu systému a aplikací zajišťuje 120GB SSD disk Kingston, pro hry, filmy a jiná uživatelská data je k dispozici ověřený HDD WD Blue EX o kapacitě 1TB.

 

 

TICHÝ CHOD A SPOLEHLIVOST

Každý počítač MČR 2018 prochází náročnými výstupními testy a je odladěn pro velmi tichý chod. Sestavy jsou osazené výhradně ověřenými a značkovými komponenty, které nabízí vyšší životnost, výrazně snížené riziko poruch a také celkově efektivnější a tišší chod během vysoké zátěže. Počítače MČR 2018 tak bez problémů zvládají dlouhodobou vysokou zátěž a nebudou vás rušit ani při dlouhých herních večerech.

 

 

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Tato služba Vám zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC v případě poruchy, a to obvykle do 10 pracovních dní. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní, včetně odvozu počítače zdarma z místa, které určíte, následné opravy a doručení bezchybného počítače zpět k Vám, již zařídí náš servisní tým.

 

 

TVŮJ POČÍTAČ, TVOJE BARVY!

Preferuješ víc červené, modré nebo se jen chceš odlišit? Díky jednoduché aplikaci MSI Mystic Light můžeš snadno ovládat spodní RGB LED pásek společně s podsvícením desky. Vyber si svoji barvu a nastav si vlastní originální podsvícení tvé MČR 2018 sestavy!

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nejvýkonnější herní grafická karta je konečně tady. Přivítejte nové high-endové grafické jádro NVIDIA Turing, které dává zcela zapomenout na Pascal z roku 2016. Novinka v podobě MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11G posouvá hranice výkonu...

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!...

Parametry a specifikaceSocket: Intel 1151 Coffee LakeČipset: Intel Z390Formát základní desky: ATXZákladní funkce: Integrovaná síťová karta, Integrovaná zvuková karta, PCI Express 3.0, Serial ATA III, UEFI BIOS, USB 3.0, Podpora Intel Optane,...

    Komentáře