HAL3000 MČR 2018 Ultimate-K

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!

 

Ultimátní volba pro náročné pařany, streamery a youtubery! MČR 2018 Ultimate-K představuje ztělesnění herní stanice profíka, obrovský herní výkon procesoru i7 nejnovější generace a grafické karty GTX 1080 v líbivém kabátku s LED systémem nenechá nikoho chladným a zaručí ten nejlepší zážitek z vašich herních vítězství!

 

Špičkový herní stroj nabízí vysoce výkonnou konfiguraci v exkluzivním designu MČR 2018 s LED systémem. Srdcem stroje je silný procesor i7-8700K s odemčeným násobičem a vodním chlazením umožňujícím taktovat procesor k magickým 5GHz. Spolu s velkými disky a 16GB paměti je sestava vytvořena pro hraní novinek na nejvyšší detaily při Full HD či QHD rozlišení a umožňuje svižnou produkci videí na YouTube či vysoce kvalitní stream.

 

 

KRÁL HERNÍCH PROCESORŮ

Nejnovější řada procesorů Intel 8. generace známá jako "Coffee Lake" poprvé v historii přináší do mainstreamové platformy Core i5 a i7 šest jader, tedy o dvě více než předchozí generace. Procesor i7-8700K je nejsilnější model z této nové řady, disponuje nadupanými šesti jádry s podporou 12 vláken a vysokými frekvencemi, které je možné díky odemčenému násobiči ještě zvýšit. Je vhodný pro nejvýkonnější grafické karty současnosti a je takřka jednohlasně označován jako jasná volba pro každého náročného hráče. Současně se také jedná o špičkový procesor pro tvorbu obsahu a jakoukoliv jinou produktivní činnost.

 

 

5GHZ NA DOSAH!

Chceš se pokusit o magických 5GHz nebo chceš jen ten nejvyšší model procesoru a vodní chlazení? MČR 2018 Ultimate-K je ideální řešení! Disponuje nejsilnějším procesorem i7-8700K z řady Coffee Lake, který nabízí mimo ještě vyšších frekvencí přímo z továrny i odemčený násobič, který umožňuje další navýšení výkonu. Aby podmínky pro taktování byly co nejlepší, obsahuje sestava silné a tiché vodní chlazení NAVIS s velkým 240mm radiátorem.

 

 

GEFORCE GTX 1080 GAMING X

GeForce GTX 1080 8GB platí za jednu z nejsilnějších grafických karet současnosti. Tato nadupaná grafika se bez problémů postará o hraní na Full HD či QHD 144hz monitorech na ultra detaily a není ji cizí ani hraní na 4K rozlišení bez výrazných omezení. Díky modernímu výrobnímu procesu a ověřené edici GAMING X od MSI je GTX 1080 na svůj výkon nezvykle úsporná a velmi tichá karta. Fajnšmekry také určitě potěší možnost kartě ještě zvýšit výkon pomocí utility MSI Afterburner.

 

 

NOVÝ EXKLUZIVNÍ DESIGN MČR S PODSVÍCENÍM

Nová řada MČR 2018 přichází s kompletní změnou vzhledu! Každý model sestav MČR nyní nabízí pohled přímo do srdce sestavy díky průhledné bočnici s velkým oknem a v originálním nastavení nabízí efektní LED podsvícení v kombinaci červené, modré a bílé barvy nesoucí odkaz na Mistrovství České republiky v PC hrách. Podsvícení je možné nastavit díky RGB LED systému na základní desce a spodnímu RGB LED pásku.

 

 

SVIŽNÁ ODEZVA, ŽÁDNÉ OMEZENÍ PROSTORU

Sestava disponuje 16GB rychlých 2666MHz DDR4 pamětí, které pokryjí veškeré nároky hráče a umožní i plnohodnotné pracovní nasazení, jako např. tvorbu digitálního obsahu či pokročilý multitasking s několika aplikacemi zároveň. 480GB SSD disk Kingston nabízí dostatek místa nejen pro systém a práci, ale i pro několik velkých her, kterým výrazně sníží nahrávací čas. Pro ostatní hry, filmy a vaše další data se v MČR 2018 Ultimate K nachází velký 2TB disk edice RED s nadstandardní spolehlivostí od značky Western Digital.

 

 

TICHÝ CHOD A SPOLEHLIVOST

Každý počítač MČR 2018 prochází náročnými výstupními testy a je odladěn pro velmi tichý chod. Sestavy jsou osazené výhradně ověřenými a značkovými komponenty, které nabízí vyšší životnost, výrazně snížené riziko poruch a také celkově efektivnější a tišší chod během vysoké zátěže. Počítače MČR 2018 tak bez problémů zvládají dlouhodobou vysokou zátěž a nebudou vás rušit ani při dlouhých herních večerech.

 

 

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Tato služba Vám zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC v případě poruchy, a to obvykle do 10 pracovních dní. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní, včetně odvozu počítače zdarma z místa, které určíte, následné opravy a doručení bezchybného počítače zpět k Vám, již zařídí náš servisní tým.

 

 

TVŮJ POČÍTAČ, TVOJE BARVY!

Preferuješ víc červené, modré nebo se jen chceš odlišit? Díky jednoduché aplikaci MSI Mystic Light můžeš snadno ovládat spodní RGB LED pásek společně s podsvícením desky. Vyber si svoji barvu a nastav si vlastní originální podsvícení tvé MČR 2018 sestavy!

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Neobvyklá kombinace chutí a vůní. 100% arabica, 100% SEMTEX.

SSD disk s nejvyšší spolehlivostíŠpičková spolehlivost SSD disku WD Blue 3D NAND je zajištěna díky 1,75 milionům hodinám MTTF (průměrná doba mezi poruchami), hodnocení odolnosti 500 TBW (zapsané terabajty) a technologiím, které automaticky...

WD Black NVMe SSD 500GB: posuňte výkon svého počítače na nový levelSSD disk WD Black NVMe je opatřen architekturou Western Digital Spectrum, která zastřešuje kombinaci rychlosti, parádního výkonu a stability. Odolnost 300 TBW pak v...

    Komentáře