HAL3000 MČR 2019 Elite

Intel. Šest jader. RTX grafika. Vychutnej si divokou akci úplně bez lagů a kochej se nádhernými detaily ve svých oblíbených hrách. Hraj jako vítěz s MČR Elite 2019!


Technologicky pokročilá grafika MSI RTX 2070 ti přináší o 30% více výkonu než loňský model MČR Elite. Šestijádro Intel® Core™ i5 9600K nejnovější deváté generace se pyšní frekvencemi až 4,6GHz a lepšími provozními vlastnostmi. K dispozici tak máš nekompromisní progaming výkon na rychlém Full HD monitoru nebo si můžeš vybrat kvalitní QHD monitor a vychutnat si špičkový obraz s jemnými detaily. A RGB LED systém? Ovládnete ho jedinou aplikací a nastavíte v desítkách kombinací. A nebojte, jde to vypnout :)


Vrhněte se do další progamingové sezóny s počítači HAL3000, navrženými speciálně pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách (MČR). MČR představuje v současnosti největší e-sport akci na území Česka a Slovenska. Poměřte své síly s více než 10 000 hráči v nejoblíbenějších hrách současnosti v rámci celoroční kvalifikace, na jejímž konci proti sobě stanou ti nejlepší hráči česko-slovenské gamingové scény a utkají se o titul mistra ČR a lákavé prize money. V rámci soutěže vzniká každoročně nová generace oficiálních herních počítačů řady HAL3000 MČR, která splňuje ty nejvyšší nároky profesionálních hráčů i všech dalších fanoušků, kteří to s hraním myslí opravdu vážně.


Intel Core i5-9600K

Nová řada procesorů Intel deváté generace známá jako Coffee Lake Refresh přináší hráčům ještě vyšší frekvence. Šest jader nyní dosahuje taktu až 4,6GHz a 9600K tak dodá vysoký výkon pro každou hru a "nakrmí" s přehledem libovolnou grafiku na trhu. Nadšence potěší, že u nových "Káček" se vrátilo pájení procesoru k rozvaděči tepla. Znamená to lepší provozní teploty a vyšší šance na přetaktování. Procesor si během zátěže udrží vysoké frekvence Turbo Boost bez omezení, a to pomůže během nejnáročnějších momentů udržet hru zcela bez lagů.


NVIDIA RTX 2070

Dlouho očekávané grafiky s čipy Nvidia Turing přináší hráčům podstatný technologický a výkonnostní upgrade a opět posunují hranice výkonu i kvality obrazu o třídu výš. Nvidia RTX 2070 je oproti předchozímu modelu GTX 1070 až o 30% výkonnější a je tak skvělou volbou pro hraní nejnovějších titulů "na ultra" v QHD rozlišení. Progamerům umožní hrát esportové tituly se stovkami FPS a ideálně tak využít 144-240Hz herní monitory. Čipy rodiny Turing k tomu přidávájí několik revolučních technologií, které výrazně vylepšují kvalitu obrazu ve hrách s jejich podporou.


Špičkový obraz s Ray Tracing a DLSS

Nová generace grafických karet Turing přináší hráčům dvě technologie budoucnosti - Ray Tracing a DLSS. Ray Tracing umožňuje v nových hrách díky skvělému zpracování světel a stínů až filmovou kvalitu obrazu. Turing představuje první generaci grafik, která má pro tento efekt potřebné optimalizace a výkon.


DLSS (Deep Learning Supersampling) představuje novou metodu vyhlazování obrazu, která za pomoci umělé inteligence a optimalizace vývojářů dodá hrám kvalitní vyhlazování ostrých hran s výrazně menšími výkonostními nároky než nabízí jiné metody.


Vylepšený NVENC pro streamery

Nvidia Encoding neboli NVENC je streamery oblíbený kodek. Nabízí možnost streamovat s dobrou kvalitou obrazu a minimálním dopadem na potřebný výkon. Byl však nutný kompromis: hůře čitelné písmo a mírné "kostičkování" obrazu během rychlé akce. S grafikami Turing dostal NVENC upgrade a nabízí streamerům lepší kvalitu než oblíbené "x264 Fast preset" kódování a to s dramaticky nižším dopadem na výkon. Nvidia Turing je tak skvělou volbou pro streamery, kteří touží po streamu profesionální úrovně s 60 FPS a vysokým rozlišením.


Tvoje výhra, tvoje barvy!

Sestavy MČR 2019 se pyšní skvělým RGB LED systémem, který jednoduše ovládáš pomocí jediné aplikace MSI Mystic Light. Zvol si z nepřeberného množství barevného nasvícení vnitřku počítače a jeho komponent pomocí vrchního LED pásku synchronizovaného s osvětlením chladiče procesoru. Změň si podsvícení desky, grafiky a zakonči to svou oblíbenou barvou u trojice LED ventilátorů ve skříni. A to celé může svítit v různých skutečně divokých režimech včetně světelných přechodů a barevných efektů. Vylaď si počítač MČR do svých vítězných barev!


Žádné kompromisy

Ani paměťový systém nezaostává. 16GB rychlých 2666MHz DDR4 pamětí a 480GB NVMe SSD, které je až 2x rychlejší než běžné SATA SSD, společně zajistí špičkovou odezvu systému a svižné nahrávání všech aktuálně hraných her. O prostor na data se stará spolehlivý 2TB disk WD RED s certifikací pro 24/7 chod a až dvojnásobnou průměrnou životností než běžné disky. Za zmínku stojí taky zdroj EVGA 650 GQ, který má japonské kondenzátory pro delší životnost, je tichý i v zátěži a nabídne dostatek výkonu i pro taktování.


Nový konfigurátor

Padla vám do oka nějaká z našich sestav? Už jste rozhodnuti pro koupi, ale pak si všimnete, že byste raději o 8GB paměti víc a po krátké úvaze zjistíte, že budete potřebovat alespoň dva pevné disky. Co teď? S novým konfigurátorem HAL3000 je změna konfigurace skladové sestavy hračka! Jednoduše prohodíte komponentu, která vám nevyhovuje, za jinou v připraveném seznamu, a ihned vidíte, kolik za svojí upravenou sestavu zaplatíte. Až budete se všemi úpravami spokojeni, stačí kliknout na tlačítko "Objednat" a do týdne máte na stole počítač přesně podle svých představ.


Bezstarostný servis

Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Tato služba Vám zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC v případě poruchy, a to obvykle do 10 pracovních dní. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní, včetně odvozu počítače zdarma z místa, které určíte, následné opravy a doručení bezchybného počítače zpět k Vám, již zařídí náš servisní tým.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Laserová herní myš Auroza je se svým rozlišením 8200 DPI ideální zbraň pro FPS hry. Unikátní podsvícení v zadní části myši připomíná smajlíka, abyste i během nejzuřivějších bitev neztráceli dobrou náladu. RGB podsvícení 16.8 milionů barev Vám...

Jemně sycený SEMTEX s příchutí speciální odrůdy citrusu, která se oproti klasickému oranžovému pomeranči vyznačuje menší kyselostí a charakteristickou krvavě červenou barvou dužiny, která mu dala název.

Intel. Šest jader. RTX grafika. Vychutnej si divokou akci úplně bez lagů. Vyzkoušej si Ray Tracing. Kochej se nádhernými detaily ve svých oblíbených hrách. Hraj jako vítěz s MČR 2019 Pro!Technologicky pokročilá grafika MSI RTX 2060 ti přináší...

    Komentáře