HAL3000 MČR 2019 Elite

Intel. Šest jader. RTX grafika. Vychutnej si divokou akci úplně bez lagů a kochej se nádhernými detaily ve svých oblíbených hrách. Hraj jako vítěz s MČR Elite 2019!


Technologicky pokročilá grafika MSI RTX 2070 ti přináší o 30% více výkonu než loňský model MČR Elite. Šestijádro Intel® Core™ i5 9600K nejnovější deváté generace se pyšní frekvencemi až 4,6GHz a lepšími provozními vlastnostmi. K dispozici tak máš nekompromisní progaming výkon na rychlém Full HD monitoru nebo si můžeš vybrat kvalitní QHD monitor a vychutnat si špičkový obraz s jemnými detaily. A RGB LED systém? Ovládnete ho jedinou aplikací a nastavíte v desítkách kombinací. A nebojte, jde to vypnout :)


Vrhněte se do další progamingové sezóny s počítači HAL3000, navrženými speciálně pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách (MČR). MČR představuje v současnosti největší e-sport akci na území Česka a Slovenska. Poměřte své síly s více než 10 000 hráči v nejoblíbenějších hrách současnosti v rámci celoroční kvalifikace, na jejímž konci proti sobě stanou ti nejlepší hráči česko-slovenské gamingové scény a utkají se o titul mistra ČR a lákavé prize money. V rámci soutěže vzniká každoročně nová generace oficiálních herních počítačů řady HAL3000 MČR, která splňuje ty nejvyšší nároky profesionálních hráčů i všech dalších fanoušků, kteří to s hraním myslí opravdu vážně.


Intel Core i5-9600K

Nová řada procesorů Intel deváté generace známá jako Coffee Lake Refresh přináší hráčům ještě vyšší frekvence. Šest jader nyní dosahuje taktu až 4,6GHz a 9600K tak dodá vysoký výkon pro každou hru a "nakrmí" s přehledem libovolnou grafiku na trhu. Nadšence potěší, že u nových "Káček" se vrátilo pájení procesoru k rozvaděči tepla. Znamená to lepší provozní teploty a vyšší šance na přetaktování. Procesor si během zátěže udrží vysoké frekvence Turbo Boost bez omezení, a to pomůže během nejnáročnějších momentů udržet hru zcela bez lagů.


NVIDIA RTX 2070

Dlouho očekávané grafiky s čipy Nvidia Turing přináší hráčům podstatný technologický a výkonnostní upgrade a opět posunují hranice výkonu i kvality obrazu o třídu výš. Nvidia RTX 2070 je oproti předchozímu modelu GTX 1070 až o 30% výkonnější a je tak skvělou volbou pro hraní nejnovějších titulů "na ultra" v QHD rozlišení. Progamerům umožní hrát esportové tituly se stovkami FPS a ideálně tak využít 144-240Hz herní monitory. Čipy rodiny Turing k tomu přidávájí několik revolučních technologií, které výrazně vylepšují kvalitu obrazu ve hrách s jejich podporou.


Špičkový obraz s Ray Tracing a DLSS

Nová generace grafických karet Turing přináší hráčům dvě technologie budoucnosti - Ray Tracing a DLSS. Ray Tracing umožňuje v nových hrách díky skvělému zpracování světel a stínů až filmovou kvalitu obrazu. Turing představuje první generaci grafik, která má pro tento efekt potřebné optimalizace a výkon.


DLSS (Deep Learning Supersampling) představuje novou metodu vyhlazování obrazu, která za pomoci umělé inteligence a optimalizace vývojářů dodá hrám kvalitní vyhlazování ostrých hran s výrazně menšími výkonostními nároky než nabízí jiné metody.


Vylepšený NVENC pro streamery

Nvidia Encoding neboli NVENC je streamery oblíbený kodek. Nabízí možnost streamovat s dobrou kvalitou obrazu a minimálním dopadem na potřebný výkon. Byl však nutný kompromis: hůře čitelné písmo a mírné "kostičkování" obrazu během rychlé akce. S grafikami Turing dostal NVENC upgrade a nabízí streamerům lepší kvalitu než oblíbené "x264 Fast preset" kódování a to s dramaticky nižším dopadem na výkon. Nvidia Turing je tak skvělou volbou pro streamery, kteří touží po streamu profesionální úrovně s 60 FPS a vysokým rozlišením.


Tvoje výhra, tvoje barvy!

Sestavy MČR 2019 se pyšní skvělým RGB LED systémem, který jednoduše ovládáš pomocí jediné aplikace MSI Mystic Light. Zvol si z nepřeberného množství barevného nasvícení vnitřku počítače a jeho komponent pomocí vrchního LED pásku synchronizovaného s osvětlením chladiče procesoru. Změň si podsvícení desky, grafiky a zakonči to svou oblíbenou barvou u trojice LED ventilátorů ve skříni. A to celé může svítit v různých skutečně divokých režimech včetně světelných přechodů a barevných efektů. Vylaď si počítač MČR do svých vítězných barev!


Žádné kompromisy

Ani paměťový systém nezaostává. 16GB rychlých 2666MHz DDR4 pamětí a 480GB NVMe SSD, které je až 2x rychlejší než běžné SATA SSD, společně zajistí špičkovou odezvu systému a svižné nahrávání všech aktuálně hraných her. O prostor na data se stará spolehlivý 2TB disk WD RED s certifikací pro 24/7 chod a až dvojnásobnou průměrnou životností než běžné disky. Za zmínku stojí taky zdroj EVGA 650 GQ, který má japonské kondenzátory pro delší životnost, je tichý i v zátěži a nabídne dostatek výkonu i pro taktování.


Nový konfigurátor

Padla vám do oka nějaká z našich sestav? Už jste rozhodnuti pro koupi, ale pak si všimnete, že byste raději o 8GB paměti víc a po krátké úvaze zjistíte, že budete potřebovat alespoň dva pevné disky. Co teď? S novým konfigurátorem HAL3000 je změna konfigurace skladové sestavy hračka! Jednoduše prohodíte komponentu, která vám nevyhovuje, za jinou v připraveném seznamu, a ihned vidíte, kolik za svojí upravenou sestavu zaplatíte. Až budete se všemi úpravami spokojeni, stačí kliknout na tlačítko "Objednat" a do týdne máte na stole počítač přesně podle svých představ.


Bezstarostný servis

Pro počítače značky HAL3000 je poskytována servisní služba BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Tato služba Vám zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC v případě poruchy, a to obvykle do 10 pracovních dní. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní, včetně odvozu počítače zdarma z místa, které určíte, následné opravy a doručení bezchybného počítače zpět k Vám, již zařídí náš servisní tým.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Intel. Šest jader. RTX grafika. Vychutnej si divokou akci úplně bez lagů. Vyzkoušej si Ray Tracing. Kochej se nádhernými detaily ve svých oblíbených hrách. Hraj jako vítěz s MČR 2019 Pro!Technologicky pokročilá grafika MSI RTX 2060 ti přináší...

Nejoblíbenější limitovaná edice všech dob. Jedinečný energetický nápoj s výtažkem z opuncie.

Laserová herní myš Auroza je se svým rozlišením 8200 DPI ideální zbraň pro FPS hry. Unikátní podsvícení v zadní části myši připomíná smajlíka, abyste i během nejzuřivějších bitev neztráceli dobrou náladu. RGB podsvícení 16.8 milionů barev Vám...

    Komentáře