MARVO G982

Maximální herní výkon

Optický herní senzor AVAGO 3325 zajišťuje maximální herní výkon. Myš reaguje v mžiku na vaše reakce a v ten samý moment se projeví účinek i ve vašem PC/notebooku. Zajistíme vám naprostou dominanci ve vašich oblíbených hrách! Pět jednoduše přepínatelných stupňů DPI od 500 do 5000 dpi se hodí v každé situaci. Šest programovatelných tlačítek, které jsou umístěny tak, aby bylo ovládání myši intuitivní a jasné. Software nabízí množství zajímavých funkcí.


Uživatelský komfort

Zvýšený ergonomický profil s optimální podporou dlaně a několika různých úchopů je příjemnou samozřejmostí u herních myší ze stáje Marvo. Ovládání myši Marvo G982 bude jednak příjemné, a pak (hlavně) také bezpečné pro vaše zdraví. Dlouhodobý vývoj herních myší značky Marvo umožnil jejich maximální optimalizaci z hlediska zdravotního stavu hráčů. Nemusíte se bát, že při každodenním několikahodinovém dlaní přijdou po nějaké době záněty šlach. Při používání myší Marvo jste v bezpečí! Vaší psychice jistě pomůže i tradičně propracovaný design s decentním RGB podsvícením, které vhodně doplňuje vaši herní náladu.


Skvělá vychytávka: Vyměnitelného mikrospínače

Tak tohle je opravdová bomba! Herní optická myš MARVO G982 nabízí připojení špičkových odpojitelných mikrospínačů OMRON, které jsou součástí balení. Výměna spínačů je velmi jednoduchá. Stačí v dolní části zadní strany myši popotáhnout páčku směrem dolů… a je to! Obdobně snadné je i následné zaklapnutí myši do funkční polohy. Výměna spínačů je také naprosto jednoduchá – jen vyndáte a zandáte, jako když skládáte LEGO kostičky! Dá se tak říct, že životnost této myši je extrémně dlouhá!


DALŠÍ INFORMACE:

  • Životnost: 20 milionů kliknutí
  • Konektor: USB 2.0
  • Délka kabelu: 1,75 m
  • Rozměry: 12,4 x 6,7 x 4 cm
  • Kompatibilita: Windows XP a novější
Sdílej článek:

Další hardware profíků

Cukr není pro každého. Se Semtexem to teď můžeš odpálit i bez něj!

Nový způsob hraní her na notebookuTento 15,6“ notebook vám dá přesně to, co potřebujete pro hraní her a je dokonalou kombinací přenosnosti a výkonu. Jeho dechberoucí moderní design a nejnovější funkce vám zaručují ten nejvyšší výkon....

Profesionální herní klávesnice s numerickou částí. Vymakané nastavitelné efekty podsvícení 6 barev, díky kterým bude hraní her opravdovým zážitkem. Kovové vyztužení základny zajistí, že klávesnice zůstane na svém místě i při nejzuřivějších...

    Komentáře