MARVO G982

Maximální herní výkon

Optický herní senzor AVAGO 3325 zajišťuje maximální herní výkon. Myš reaguje v mžiku na vaše reakce a v ten samý moment se projeví účinek i ve vašem PC/notebooku. Zajistíme vám naprostou dominanci ve vašich oblíbených hrách! Pět jednoduše přepínatelných stupňů DPI od 500 do 5000 dpi se hodí v každé situaci. Šest programovatelných tlačítek, které jsou umístěny tak, aby bylo ovládání myši intuitivní a jasné. Software nabízí množství zajímavých funkcí.


Uživatelský komfort

Zvýšený ergonomický profil s optimální podporou dlaně a několika různých úchopů je příjemnou samozřejmostí u herních myší ze stáje Marvo. Ovládání myši Marvo G982 bude jednak příjemné, a pak (hlavně) také bezpečné pro vaše zdraví. Dlouhodobý vývoj herních myší značky Marvo umožnil jejich maximální optimalizaci z hlediska zdravotního stavu hráčů. Nemusíte se bát, že při každodenním několikahodinovém dlaní přijdou po nějaké době záněty šlach. Při používání myší Marvo jste v bezpečí! Vaší psychice jistě pomůže i tradičně propracovaný design s decentním RGB podsvícením, které vhodně doplňuje vaši herní náladu.


Skvělá vychytávka: Vyměnitelného mikrospínače

Tak tohle je opravdová bomba! Herní optická myš MARVO G982 nabízí připojení špičkových odpojitelných mikrospínačů OMRON, které jsou součástí balení. Výměna spínačů je velmi jednoduchá. Stačí v dolní části zadní strany myši popotáhnout páčku směrem dolů… a je to! Obdobně snadné je i následné zaklapnutí myši do funkční polohy. Výměna spínačů je také naprosto jednoduchá – jen vyndáte a zandáte, jako když skládáte LEGO kostičky! Dá se tak říct, že životnost této myši je extrémně dlouhá!


DALŠÍ INFORMACE:

  • Životnost: 20 milionů kliknutí
  • Konektor: USB 2.0
  • Délka kabelu: 1,75 m
  • Rozměry: 12,4 x 6,7 x 4 cm
  • Kompatibilita: Windows XP a novější
Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!...

Základní nesycená varianta s charakteristickou chutí klasického energy drinku. Originální receptura je od doby svého vzniku stále stejná.

Tato varianta vychází ze Semtexu Original, ale je určená těm, kteří dávají přednost syceným energy drinkům.

    Komentáře