MARVO HG9028

I při hraní můžete mít styl

Černá sluchátka HG9028 mají velmi výrazný designový prvek na vnější straně náušníků. Sedm střídajících se barev LED podsvícení, které je zvoleno tak, že velmi dobře komponuje se zbytkem sluchátek. Navíc ho podtrhuje zajímavá struktura povrchu s oky. Logo škorpióna je tentokrát na sluchátkách hned na čtyřech místech. Pokud jste milovníci luxusně vypadajících sluchátek špičkové kvality, pak jsou MARVO HG9028 jasná volba pod vánoční stromeček.


Herní zážitek na 100%

Ponořte se naplno do hraní her a neřešte okolí. Prostorový 7.1. zvuk vás vtáhne do děje a nepustí, dokud nevypnete hru. Hluboké a silné basy jen podtrhují zážitek z hraní. Nastavitelný kvalitní mikrofon s LED osvětlením eliminuje okolní šum a úspěšně přenese do uší vašich spoluhráčů vše, co si přejete!


Pohodlí, které vydrží

Měkké polstrované velké kožené náušníky zajišťují maximální pohodlí pro vaše uši, a to i při dlouhém používání sluchátek. Ergonomický design a pevná, avšak nastavitelná, dvojitá konstrukce s kovovým rámem nosníku jednak sedí všem možným typům hráčů, navíc také zaručuje dlouhou výdrž sluchátek. Nemusíte se tak bát, že by se vám při neopatrné manipulaci nějak poškodily.


DALŠÍ ÍNFORMACE:

  • Velikost reproduktorů: 5 cm
  • Velikost mikrofonu: 4mm
  • Citlivost mikrofonu: -42 dB +/ 3 dB
  • Konektor: USB
  • Kompatibilita: Windows XP a novější
Sdílej článek:

Další hardware profíků

Nový způsob hraní her na notebookuTento 15,6“ notebook vám dá přesně to, co potřebujete pro hraní her a je dokonalou kombinací přenosnosti a výkonu. Jeho dechberoucí moderní design a nejnovější funkce vám zaručují ten nejvyšší výkon....

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!...

Nejvýbušnější ze všech Semtexů! Příjemná chuť granátového jablka v designu inspirovaném počítačovými hrami.

    Komentáře