MSI GeForce RTX 2080Ti GAMING X TRIO 11G

Nejvýkonnější herní grafická karta je konečně tady. Přivítejte nové high-endové grafické jádro NVIDIA Turing, které dává zcela zapomenout na Pascal z roku 2016. Novinka v podobě MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11G posouvá hranice výkonu o pořádný kus dále. Zahrajete si všechno na maximum a zcela bez omezení ve 4K rozlišení. I v nadcházejících letech. GeForce RTX 2080 Ti je vaše vysněná grafická karta.

 

Klíčové vlastnosti grafické karty MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11G

  • Očekávaný nárůst výkonu o zhruba 30 % vůči GTX 1080 Ti
  • Nové 12nm grafické jádro TU102 s architekturou NVIDIA Turing
  • Navýšený počet CUDA jader a nové Ray tracing jednotky
  • Integrované speciální bloky pro zpracování strojového učení (Tensor Cores)
  • Rychlejší grafická paměť standardu GDDR6 s kapacitou 11 GB
  • Nový konektor NVLink pro zapojení karet do SLI režimu
  • VirtualLink (USB-C) rozhraní pro jednoduché zapojení VR headsetů

 

NVIDIA Turing v akci

Architektura grafického jádra NVIDIA Turing těží z pokročilé 12nm výroby. U GeForce RTX 2080 Ti se tak setkáte s celkem 4 352 aktivními CUDA jádry. Do celkového nárůstu výkonu svým dílem přispívá také paměť typu GDDR6 s taktem 14 000 MHz. Samozřejmostí je podpora PCI-Express 3.0 a napájení budou zajišťovat dva 8pinové konektory. Maximálním podporovaným rozlišením je 8K (7 680 × 4 320 pixelů) při 60 Hz.

 

MSI skvěle chladí i svítí

Grafická karta MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO 11G po instalaci do počítače zabere na základní desce celkem dva sloty a na délku měří 327 mm. O chlazení se stará masivní hliníkový chladič protkaný heatpipe trubicemi Aktivní část systému chlazení tvoří tři masivní ventilátory Torx 3.0 s dvojitými kuličkovými ložisky. Hlučnost chlazení i během zatížení tak bude jedna z nejnižších v daném segmentu grafických karet.

 

Oku lahodící design je vylepšený o technologii Mystic Light, se kterou vyladíte celý počítač po designové stránce k naprosté dokonalosti.

 

Virtuální realita má zelenou

Novinkou v oblasti výstupů grafických karet je rozhraní VirtualLink. Jeho účel je poměrně jednoduchý – slouží k připojení headsetů pro virtuální realitu. Oboustranný konektor USB-C ve standardu USB 3.1 má za cíl zajistit veškeré potřebné propojení pouze jedním kabelem. Pokud máte nějaký VR headset doma již nyní, tak jistě chápete, že redukce kabeláže je vítaným vylepšením.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Varianta pro milovníky hořkých nápojů. Chutná jako tonic, nakopne tě jako Semtex.

Nový způsob hraní her na notebookuTento 15,6“ notebook vám dá přesně to, co potřebujete pro hraní her a je dokonalou kombinací přenosnosti a výkonu. Jeho dechberoucí moderní design a nejnovější funkce vám zaručují ten nejvyšší výkon....

Nová generace oficiálních herních počítačů MČR 2018 přináší exkluzivní vzhled s originálním podsvícením a pečlivě odladěnou konfigurací pro náročné hráče. Zahraj si nejnovější herní tituly a buď vždy o level před soupeři jako skutečný vítěz!...

    Komentáře