MSI X470 GAMING M7 AC

Právě se chystáte dodat svému počítači nový přísun steroidů v podobě nových procesorů AMD Ryzen řady 2000 Pinnacle Ridge? V tom případě jste na správném místě, protože základní deska MSI X470 GAMING M7 AC s moderní čipovou sadou AMD X470 splní všechny vaše očekávání. Se svými možnostmi bude deska vhodná pro stavbu extrémně výkonných herních počítačů, ale i k práci s náročným multimediálním obsahem.

 

Klíčové vlastnosti základní desky MSI X470 GAMING M7 AC

 • Základní deska pro výkonné počítače s procesory AMD Ryzen (1000) včetně nových AMD Ryzen 2000 Pinnacle Ridge
 • Mystic Light podsvícení s rozsáhlou barevnou paletou a rozličnými efekty
 • VR Ready & VR Boost – plynulá virtuální realita
 • Vylepšené provedení M.2 slotů Shield Frozr
 • Podpora operačních pamětí DDR4 s rychlostním profilem A-XMP až 3 600 MHz
 • Oboustranný konektor USB-C pro extrémně rychlé datové přenosy
 • Skvělý zvuk díky integrované zvukové kartě využívající prémiové komponenty
 • Možnost zapojení více grafických karet v režimu AMD CrossFireX nebo NVIDIA SLI
 • Vychytávky pro hráče - Gaming Hotkey, Gaming port, X-Boost
 • Integrovaná duální WiFi 802.11ac + Bluetooth 4.2

 

Novinky v čipové sadě X470

I když jsou nové procesory řady AMD Ryzen 2000 spíše vyladěním první generace, tak základní desky prošly naopak komplexním přepracováním. Od napájecí soustavy až například po podporu rychlejších operačních pamětí. V neposlední řadě se čipová sada AMD X470 postará o bezproblémové fungování technologií XFR2 Extended a Precision Boost 2 Overdrive. Procesory řady Raven Ridge tak budou i během zatížení schopné pracovat delší dobu na vyšší frekvenci.

 

Základní deska pro náročné hráče

K zapojení grafických karet poslouží sloty PCI Express 3.0. Při zapojení karet v režimu AMD CrossFireX nebo NVIDIA SLI tedy dostanete možnost si vychutnat grafické rozlišení svých nejmodernějších her naplno. MSI Steel Armor má více a lépe spájených bodů, které zaručují větší odolnost a zároveň chrání proti elektromagnetickému rušení pro bezstarostný herní zážitek.

 

Pokud od svých SSD disků očekáváte maximální rychlost, připojte je k jednomu, nebo rovnou dvěma M.2 slotům, jež jsou na této desce přítomny. Externí disky si budou užívat vysoké přenosové rychlosti díky přítomnosti USB 3.1 druhé generace, které se pyšní až ohromným zrychlením oproti generaci 2.0. Požadované soubory se přenesou až 20× rychleji. Rozhodně nesmí chybě ani moderní konektor USB typu C. 

 

Základní deska od MSI je certifikovaná pro herní nasazení

Každá deska je vyzkoušena více než 24hodinovým testováním, během kterého jsou hrány online i offline hry. Na konci testování jsou si pak vývojáři těchto desek jistí, že konfigurace sítě, příjem audia a celkový výkon jsou řádně vyladěny k dokonalosti, a vy si tím pádem užijete ten nejlepší herní zážitek. Certifikát obdrží pouze základní desky, které úspěšně projdou tímto testem. Až poté mohou být nazývány pravými herními deskami řady MSI Gaming.

Sdílej článek:

Další hardware profíků

Buď na bojišti nepřehlédnutelný, RGB herní podložka podsvítí každou hru. Jediným stiskem tlačítka můžeš přepínat módy multi barevného podsvícení nebo ho vypnout. Ultra hladký polyethylenový povrch zaručí plynulé klouzání myši po podložce a...

I při hraní můžete mít stylČerná sluchátka HG9028 mají velmi výrazný designový prvek na vnější straně náušníků. Sedm střídajících se barev LED podsvícení, které je zvoleno tak, že velmi dobře komponuje se zbytkem sluchátek. Navíc ho podtrhuje...

Profesionální herní klávesnice s numerickou částí. Vymakané nastavitelné efekty podsvícení 6 barev, díky kterým bude hraní her opravdovým zážitkem. Kovové vyztužení základny zajistí, že klávesnice zůstane na svém místě i při nejzuřivějších...

  Komentáře