Inside Games přerušili vítěznou šňůru Dark Tigers

👤od playzone
📅26.04.2018, 12:38

Sobotní Nightcup s sebou přinesl překvapení. Posledního Nightcupu páté kvalifikční MČR série se sice znovu zúčastnila sestava Dark Tigers, která ale nedokázala prodloužit šňůru vítězství a byla ve finále poražena skvadrou Inside Games. Důležitých sto bodů pro hráče Inside Games znamená mimo jiné postup na nadcházející finále MČR turnajové série, kde by mohli zopakovat úspěch z finále tohoto Nightcupu. 

 

Dark Tigers ale nemusí zoufat. Zisk druhého místa totiž znamená důležitých 60 bodů, které jim pomohou zvýšit náskok v MČR žebříčku, kde drží dlouhodobě první miksto. Celkově mají již 940 bodů a mezi nimi a zbytkem týmů je velký rozdíl. Ze třetího místa se mohli radovat Idyiom s Randomem, kteří s týmem Tvoje máma uhráli 3. místo. Právě tento tým navíc neměl cestu do top trojky vůbec jednoduchou, jelikož v osmifinále museli porazit Eclot Gaming, který drží druhé místo v MČR žebříčku.

 

 1. místo: {#Česká Republika} MSI.iG.LOL - 100 MČR bodů + 2000 RP
 2. místo: {#Česká Republika} Dark Tigers - 60 MČR bodů + 1600 RP
 3. místo: {#Česká Republika} Tvoje Máma - 1200 RP
 4. místo: {#Česká Republika} hjasdgas - 800 RP

 

 

Na finále turnajové série postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii; příkladem 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým. Pro sbírání bodů pro finále turnajové série je nutností mít založený MČR tým a vyplněné MČR ID v příslušném turnaji!

 

Na následném finále turnajové série se bude bojovat o tyto odměny:


  • 1. místo: 100 MČR bodů + 5 000 Kč
  • 2. místo: 65 MČR bodů + 2 000 Kč
  • 3. místo: 45 MČR bodů
  • 4. místo: 35 MČR bodů 
  • 5. až 8. místo: 20 MČR bodů

Sdílej článek:

    Komentáře