Jak poslední měsíc v čele s PLAYzone Challenge zamíchal s pořadím MČR v PUBG?

👤od playzone
📅23.07.2019, 18:43

PLAYzone Challenge nabídla rovnou tisícovku bodů a tato dotace nejvíce potěšila Inside Games, kteří se společně s eXtatus dotahovali na magickou hranic 2000 bodů. Universe naopak v Brně zklamali, nepostoupili ani do finále a z prvního místa jsou v tuto chvíli pátí. Sympatický posun pro změnu zaznamenal tým Vikingekrig Esports. Propad pořadím ale zažili také hráči eXtatus, kteří se po postupu do PEL Contenders od organizace oddělili a musejí tak bojovat od nuly. Samotná organizace má naopak parádní pozici pro to, aby její vedení dostatečně uvážilo, koho do své řady s vyhlídkami na MČR naverbuje. ZweiTap (ex-eXtatus) svoji pouť odstartoval hned první výhrou a na TOP16 ztrácí necelých 400 bodů. To bude bezesporu zajímavá cesta.


Po pěti MČR Squad Series zbývají do konce sezóny ještě tři, ta následující odstartuje již tento čtvrtek od 19:00. Body tak bude možné ještě získat v devíti případech řadových turnajů a tří výše ohodnocených finále. Pro doplnění, posledním turnajem tak bude vyvrcholení říjnové série ve čtvrtek 10. října. Přestupová období chystáme ještě dvě, které budou při příležitosti dvou následujících finále sérií, tedy v termínech 14. až 21. srpna a 11. až 18. září


Kompletní pořadí naleznete v tomto dokumentu
Současně jsme si vědomi, že při velkém obsahu dat jsou při aktuálním provedení sčítání bodů v rámci MČR klasifikace možné drobné chybky. Pokud tak u svého týmu na nějakou narazíte, neváhejte kontaktovat hlavního administrátora MČR v počítačových hrách na emailu wilk@playzone.cz.

Sdílej článek:

    Komentáře