Lenovo se stává generálním partnerem MČR 2018

👤od playzone
📅27.07.2018, 13:04

I přesto, že do MČR 2018 je ještě cesta daleká, blíží se mílovými kroky a toho si všímají i potenciální partneři. Nyní vám představujeme nového generálního partnera MČR 2018,  Lenovo, jednoho z předních technologických výrobců, který je ve světě profesionálního hraní jako doma.

 

Esport je zkrátka tématem, které stále nabírá větších a větších obrátek, čehož si všímají i takové společnosti, jako je právě Lenovo. Notebooky jako třeba Lenovo Legion Y730 KV patří k tomu nejkvalitnějšímu, co si může jak hráč, tak i běžný uživatel do své výbavičky pořídit. Právě notebooky Lenovo Legion byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly podmínkám i těch nejzarytějších hráčů. Lenovo Legion disponuje hmotností jen 2,2 kilogramy a je široký jen 20 mm, na cestování po turnajích je tak ideální volbou. S novým Lenovo Legion si můžete dopřát to nejlepší s grafickým vykreslováním FHD ve více než 2 milionech pixelů při obnovovací frekvenci až 144 Hz, s úrovněmi jasu 300 nitů. Systém okolního osvětlení pak teprve dodá tu pravou atmosféru k hraní oblíbené hry.

 

Lenovo nad svými konkurenty vyniká inovativním designem, rychlým zachycením trendů nebo spolehlivostí a kvalitou. Povětšinou se nepovede, aby se tohle všechno střetlo, ale u Lenova se to dlouhodobě daří a zmíněné přednosti si tak může dopřát každý i za fajnové ceny, které jsou u často méně kvalitních konkurentů zbytečně přemrštěné.

 

Sdílej článek:

    Komentáře