Letní sklizeň o CS:GO slot na MČR přiletí v sobotu

👤od playzone
📅01.08.2018, 11:32

Letošní systém postupu na finále MČR 2018 v Counter-Strike: Global Offensive se otřásl v základech, což fanoušci nejpopulárnější FPS hry v našich končinách mohli koneckonců poznat již na jaře, kdy proběhla Jarní sklizeň. Ta určila prvního postupujícího na listopadový brněnský event, Team Gravity, a druhé pokračování už klepe na dveře. Letní sklizeň o druhou místenku je tu.

 

Tento turnaj se odehrává online formátem Double Elimination, na jehož konci opět poznáme jediného jednoho vítěze, postupujícího na MČR. Vše odstartuje tuto sobotu prvním kolem již v 10:00 a fanoušci se mohou kromě svých oblíbených týmů těšit na profesionální produkci z našeho studia. Kromě týmu komentátorů budou po celý den připraveni i analytici, kteří dodají přenosu správnou šťávu. Vítěze celé Letní sklizně poznáme po grandfinále startujícím cca ve 20:00.

 

 


{#Slovenská Republika} Pyctophobia
1668 MČR bodů


{#Slovenská Republika} VENI VIDI VICI
802 MČR bodů


{#Česká Republika} Trust.Universe
712 MČR bodů


{#Slovenská Republika} eEriness E-BLUE
643 MČR bodů


{#Česká Republika} Fury Esport
632 MČR bodů


{#Česká Republika} Gromatic esports
588 MČR bodů


{#Česká Republika} Dark Tigers
463 MČR bodů


{#Česká Republika} ROG SQUAD
390 MČR bodů

 

Prázdniny jsou v plném proudu a ne všechny týmy mají kompletní soupisky. Oproti jarním bojům jsme tak obdrželi celou řadu omluvenek a jistě jste nepřehlédli, že vyjma Gravity s jistým postupem chybí hned několik týmů, které bychom jinak řadili mezi kandidáty na postup. Vše samozřejmě v čele s bývalou sekcí eXtatus, dále se se odhlásil aktuálně druhý tým pořadí eSuba, dále Brute XPG, Seriva i ECLOT.LYNX. Dostalo se tak například i na ROG SQUAD, který za poslední týdny a měsíce spadl z původně druhé příčky, ale i tak v Letní sklizni dostane šanci. Tohle jsou tedy účastníci klání o postup na MČR, které si do detailu představíme v následném preview.

 

Harmonogram Letní sklizně:

 • Winners bracket (vše bo3)
  10:00 - 1. kolo
  13:00 - 2. kolo
  16:00 - 3. kolo

 • Losers bracket (vše bo1)
  13:00 - 1. kolo
  16:00 - 2. kolo
  17:00 - 3. kolo
  19:00 - 4. kolo

 • Grandfinále - 20:00 (bo3 s výhodou mapy pro vítěze WB)

 

Sdílej článek:

  Komentáře