Logitech G představuje mechanickou herní klávesnici G413

👤od playzone
📅19.04.2017, 12:55

Logitech G představuje mechanickou herní klávesnici G413 s exkluzivními spínači Romer-G. Klávesnice G413 s horním krytem z eloxovaného hliníku a průchozím USB portem nabízí štíhlý design, vyspělé funkce a vysoký výkon za 2 690 Kč.


Praha, Česká republika — 19. dubna 2017 — Logitech G, značka společnosti Logitech, dnes oznámila uvedení přírůstku do své řady mechanických herních klávesnic s celým názvem Logitech G413 Mechanical Gaming Keyboard.


Tento model byl navržen s důrazem na přesnost a výkon a poskytuje bezkonkurenční výkon v promyšleně vyváženém moderním designu. Klávesnice Logitech G413 je vybavena mechanickými spínači Romer-G vyvinutými exkluzivně společností Logitech, které nabízejí o 25 procent rychlejší sepnutí, než umějí standardní mechanické klávesnice. Dále má kartáčovaný horní kryt z eloxovaného hliníku, jaký se používá v konstrukcích letadel, průchozí USB port a precizní podsvícení kláves – to vše za dostupnou cenu. Klávesnice Logitech G413 je dostupná ve dvou verzích – Logitech G413 Carbon se vyznačuje v základu rudým podsvícením, zatímco Logitech G413 Silver má ikonické podsvícení bílé. Prodávají se exkluzivně u vybraných internetových prodejců. 


„Na vytvoření designu a konstrukce této klávesnice jsme vynaložili spoustu času, abychom dosáhli vyspělého výkonu s těmi nejpodstatnějšími funkcemi v příznivé cenové úrovni. Vytvořili jsme tuto klávesnici s vlastnostmi, jako jsou podsvícená tlačítka, průchozí USB port a kovové tělo. Jsme přesvědčeni, že jsme u modelu G413 dosáhli dokonalé rovnováhy mezi funkcemi potřebnými k vysokému výkonu a atraktivním designem,“


řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize Logitech G.


Spínače Romer-G a precizní podsvícení kláves


Mechanické spínače Romer-G, které exkluzivně vyvinula společnost Logitech, jsou účelově vytvořeny k profesionálnímu výkonu, odezvě a odolnosti. Spínače Romer-G mají zdvih pro sepnutí pouhých 1,5 mm, a zaregistrují tak stisk tlačítka až o 25 rychleji než standardní mechanické spínače, takže můžete pálit rychleji než váš soupeř. Konstrukce spínačů Romer-G navíc přímo počítá s precizním a čistým podsvícením krytek kláves, které tak budou vždy dobře rozpoznatelné, ale nikdy vás nebudou rušit.


Slitina hliníku používaná pro konstrukce letadel


Horní kryt z kartáčované slitiny hliníku a hořčíku 5052 slouží jako páteř klávesnice. Výsledkem je minimalistický design vyvážený s celou sadou funkcí. Vzhledem k zaměření na špičkovou povrchovou úpravu a výkon je klávesnice Logitech G413 vytvořena z materiálů nejvyšší kvality.


Průchozí port USB a všechny funkční klávesy


Integrovaný průchozí USB port poskytuje plné napájení a vysokou rychlost přenosu pro jakékoli zařízení s rozhraním USB. Klávesnice Logitech G413 má rovněž tlačítka pro ovládání multimédií, takže pomocí funkčních kláves můžete při stisku klávesy FN ovládat hlasitost, přehrávání a jeho pozastavení, ztlumení zvuku, herní režim, podsvícení a další funkce. Přepínací funkce klávesy FN je ve výchozím nastavení obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS) nakonfigurována tak, že funkční klávesy ovládají multimédia.


Cena a dostupnost

Očekává se, že mechanické herní klávesnice s podsvícením Logitech G413 Carbon a Silver budou v České republice a na Slovensku k dispozici u vybraných gamingových prodejců (Alza, Datart, Euronics a NAY) v průběhu dubna 2017, a to za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč. Podrobnější informace můžete získat na webových stránkách, oficiálním blogu, nebo se s Logitechem spojte na Facebooku.Sdílej článek:

    Komentáře