MČR 2017: Očekávané finále eXtatus vs. eSuba

👤od playzone
📅14.11.2017, 11:05

První herní den, pátek, je už za námi a za pár hodin vypukne program nejnabitějšího dne, soboty. Jak bude probíhat finiš CSkového turnaje? 4 týmy, 20 hráčů, 105.000 Kč a titul mistra ČR pro rok 2017...

CS: GO semifinále na MČR 2017

Včera to konečně celé začalo. Akce roku, Mistrovství České republiky v počítačových hrách, má první den za sebou a pozornost hráčů i fanoušků se upírá k sobotě. Ta proběhne ve znamení toho nejzajímavějšího, finalových soubojů Counter-Strike a League of Legends turnaje. Jako první na nás v Counter-Strike turnaji čeká semifinálové utkání mezi Alza.eXtatus a Dark Tigers. eXtatus se zatím na turnaji pohybují naprosto suverénně, během celé skupinové části neztratili ani jednu mapu. Ani Dark Tigers skupinovou část nezahráli nikterak špatně, hned na začátek porazili MARVO eSports a postoupili do finále WB, kde už ale nestačili na silnou eSubu. V rozhodujícím zápase, finále LB, nakonec znovu narazili na MARVO a ani tentokrát nezaváhali.


Vloni na sebe eSuba s eXtatus narazili už v semifinále, to se letos naštěstí nestane.

Druhé semifinále čeká na celky eSuba a Majestic Lions. eSuba dlouho ovládala naší scénu, zastavit ji bylo skoro nemožné. Poslední rok, dva ale o post domácí jedničky soupeřila s talentovanými Alza.eXtatus. V poslední době ale eXtatus získali výrazný náskok, už na loňském MČR se eSuba výrazně trápila a překvapivě nedosáhla ani na stříbrné placky. Letos ale do skupinové části vstoupila naprosto skvěla, bez ztráty jediné mapy si zajistila jasný postup z prvního místa. Že by došlo na hvězdný comeback? Její soupeř, Majestic Lions, to tak lehké ale zdaleka neměl. Ve finále LB skupiny A dokonce na úvod ztratili vlastní pick, po skvěle zahraném Trainu a Mirage nakonec ale postoupit zvládli.

 

Dark Tigers {#Česká Republika}
vs.{#Slovenská Republika} Alza.eXtatus
EYO {#Česká Republika}
Kozlik {#Česká Republika}
tomkeejs {#Česká Republika}
ZeD {#Slovenská Republika}
zyored {#Slovenská Republika}

0-2
{#Slovenská Republika} frozen
{#Slovenská Republika} queztone
{#Slovenská Republika} MonttY
{#Česká Republika} DEV7L
{#Česká Republika} ZEDKO
 9:30 

 

Milan "Striker" Švejda: eXtatus jsou v tomto zápase jasní favoriti, Dark Tigers nejspíše neurvou ani jednu mapu.

Přemek "huhy" Malina: Jak říká Striker, Dark Tigers sice nejsou špatný tým, ale pro eXtatus by to neměl být problém.

eSuba {#Česká Republika}
vs.{#Česká Republika} Majestic Lions
HenkkyG {#Slovenská Republika}
BLUEE {#Česká Republika}
fredie {#Česká Republika}
CaNNiE {#Česká Republika}
Pechyn {#Česká Republika}

2-0
{#Česká Republika} desty
{#Česká Republika} SHOCK
{#Česká Republika} Valencio
{#Slovenská Republika} luko
{#Slovenská Republika} wEAMO
 16:30  

 


Přemek "huhy" MalinaToto už bude vyrovnanější než první duel. I tak si ale myslím, že favorité nezklamou, a po třech mapách postoupí do finále eSuba.

Milan "striker" Švejda: Majestic Lions jsou kvalitní celek, ale jak ukázala eSuba už ve skupině, jsou ve formě. eSuba by měla postoupit dál, nicméně to nebude nikterak lehké, vidím to na bitvu o tří mapách

 

Sdílej článek:

    Komentáře