MČR 2018 v CS:GO zná složení skupinové fáze

👤od playzone
📅08.11.2018, 00:51

Po ukončení celoročního kvalifikačního cyklu bylo naší následující povinností rozlosovat skupiny. Týmy byly nejprve rozděleny do dvou košů podle toho, jak se na MČR na probojovaly, a jak následné losování proběhlo, to můžete vidět na obrázku sami. Jeden řádek, jedna skupina, jediný cíl.


Do Brna dorazí deset týmů, my však hledáme ten nejlepší. Cesta za titulem odstartuje v pátek 9. listopadu dopoledne, kdy odstartují obě skupiny po pěti týmech. Na všechny účastníky tak čekají minimálně čtyři BO1 zápasy. Postupový klíč je takový, že vítěz každé skupiny si zajistí místenku přímo v semifinále, další dva v pořadí ještě v pátek čeká večerní BO3 čtvrtfinále o postup mezi nejlepší čtyři. Sobotní den bude patřit semifinálovému dění a na úvod neděle se po pěti letech bude hrát také o bronzové medaile. Vyvrcholení na nejlepší dva týmy i diváky na Brněnském výstavišti čeká v nedělních odpoledních hodinách na závěr celého programu. Detailní harmonogram odhalíme brzy.Skupina A Skupina B
 Česká republika Team Gravity  Slovensko VENI VIDI VICI
 Slovensko ECLOT.LYNX  Česká republika Trust.Universe
 Česká republika Team Brute XPG  Slovensko Gunrunners.AOC
 Česká republika eSuba  Slovensko ROG.eXtatus
 Slovensko eEriness E-BLUE  Slovensko FerrariPeek


Na prvních dvou místech každé skupiny můžeme vidět vítěze tří sezónních turnajů a nejlepší tým dle nasbíraných bodů v MČR klasifikaci. Letošní ročník je ale opravdu našlapaný a již skupinová fáze jistě nabídne celou řadu napínavých zápasů do posledního kola. Vyrovnanost skupin navíc podtrhuje i fakt, že obhájce titulu, nyní hájící barvy Gunrunners, postoupil až v samém závěru a mezi nasazenými týmy pro losování zařazen nebyl.


O tom, kdo je a naopak není favoritem na postup či medaile, si povíme až v rámci preview, které po již proběhlé uzávěrce soupisek pečlivě připravujeme. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat oficiální facebookovou událost, kde vám nic neuteče! Vaše tipy ale můžete napsat do komentářů, komu nejvíce věříte na postup.


Sdílej článek:

    Komentáře