Mountain Dew MČR série po dvou turnajích

👤od playzone
📅04.04.2017, 21:10

MČR sezóna 2017 v League of Legends běží opravdu ve velkém stylu. Pravidelné turnaje se těší oblibě a boje o body v rámci MČR klasifikace mají za sebou první dva měsíce. Stejný počet jsme již uzavřeli i nových turnajových sérií a aktuálně probíhá ta s pořadovým číslem tři. V počtu turnajů se navíc blížíme ke třem stovkám! Desítky týmů bojuje mimo MČR bodů i o finanční odměny díky partnerovi Mountain Dew. Kdo byl nejúspěšnější o posledních dvou sobotách? 


Konečné pořadí Mountain Dew MČR Nightcup #295:

 • 1. místo: {#Česká Republika} OSPALY TEAM
 • 2. místo: {#Česká Republika} REViTAL Gaming
 • 3. místo: {#Česká Republika} PlayForEver
 • 4. místo: {#Česká Republika} Interstellars
 • 5. - 8. místo: {#Česká Republika} AfterEffect, {#Česká Republika} iNvolute, {#Česká Republika} Mám rád pivo, {#Česká Republika} Já nevim


Konečné pořadí Mountain Dew MČR Nightcup #296:

 • 1. místo: {#Česká Republika} eXtatus.EIZO
 • 2. místo: {#Česká Republika} Hornpub Gaming
 • 3. místo: {#Česká Republika} Nameless Esport
 • 4. místo: {#Česká Republika} Na Jmenu Nezalezi
 • 5. - 8. místo: {#Česká Republika} Interstellars, {#Česká Republika} Soinus, {#Česká Republika} e-LEMON-ators, {#Česká Republika} iNvolute


MČR NightCup turnajová série od partnera Mountain Dew:

Sobota 25. 03. 2017Mountain Dew MČR Nightcup #295
Sobota 01. 04. 2017Mountain Dew MČR Nightcup #296
Sobota 18. 04. 2017Mountain Dew MČR Nightcup #297

 

Mountain Dew je oficiálním nápojem Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Každý správný gamer pije Mountain Dew!

Jde o produkt společnosti PepsiCo, který je tradičně prodávaný v příznačném žluto-zeleném obalu a od svého vstupu na český trh v první polovině roku 2014 nabývá značné popularity.

Již v loňském roce poprvé aktivity Mountain Dew cílily na hráčské komunity v zahraničí, partnerstvím s MČR v počítačových hrách premiérově podpoří i lokální hráče a fanoušky elektronického sportu. 


Na finále turnajové série vždy postoupí nejlepších osm týmů dle získaných bodů v aktuální sérii. Nezapomeňte, že šanci dostat se mezi osmičku postupujících máte ještě tuto sobotu! V případě bodové shody rozhoduje nejlepší umístění v jednom z turnajů. V případě kompletní shody rozhoduje dřívější nejlepší umístění v sérii. (Příklad: 8. a 9. tým mají stejně bodů, 8. vyhrál první turnaj, 9. vyhrál druhý turnaj, postupuje 8. tým)


1. místo: 100 MČR bodů + 5 000 Kč
2. místo: 60 MČR bodů + 2 000 Kč
3. místo: 45 MČR bodů (v případě neodehrání zápasu o 3. místo získává 40 bodů)
4. místo: 35 MČR bodů (v případě neodehrání zápasu o 3. místo získává 40 bodů)
5. - 8. místo: 20 MČR bodů

Pro sbírání bodů do turnajové série je nutností mít založené a vyplněné MČR ID!


Více informací a detailní pravidla naleznete přímo v konkrétním turnaji, informace o celém kvalifikačním cyklu MČR 2017 ve hře League of Legends na stránkách mcrpc.cz.

Sdílej článek:

  Komentáře