MSI odhaluje nové tenké notebooky

👤od playzone
📅07.06.2018, 12:30

Světová značka MSI zvedá oponu a představuje dva nové notebooky na COMPUTEXU 2018 - modely GF63 a PS42. Herní notebooky šité na míru pro hráče a profesionály disponují stále populárnějším tenkým rámečkem. Společně s dříve ohlášeným GS65 nastavuje MSI nový standard pro přenosnost s řadou „Thin Bezel Gaming“.


Zcela nový notebook GF63 debutuje na Computexu s 15,6“ displejem a hmotností méně než 2 kg. GF63 je vybaven 8. generací Intel® Core™ i7 procesorem a grafikou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti. Životnost baterie je více než 7 hodin. GF63 nabízí hráčům novou volbu „přenosné herní síly“.

 

GF63 má kartáčovaný hliníkový kryt vyzdobený dračím štítkem a asymetrické vzorkování zespod pro krásně sladěný design. Díky optimalizaci, kterou přinesl nový MSI Dragon Center 2.0, vylepšuje GF63 herní zážitek. Tenký, lehký, přesto výkonný, GF63 dělá "přenosné hraní" mnohem dostupnější než kdy jindy!

 PS42 vyčnívá svým stříbrným designem. Nový štíhlý skelet o hmotnosti pouhých 1,19 kg, 15,9“ displejem a životností baterie až 10 hodin. I přes svou tenkost PS42 obsahuje snímač otisků prstů, dedikovanou grafickou kartu NVIDIA® GeForce® a 8. generaci procesoru Intel® Core™ i7.

 

Rozšiřování hranic hraní počítačových her

 

Kromě nového hardwaru představujeme MSI APP Player. Díky exkluzivní spolupráci se společností BlueStacks umožňuje přehrávač MSI APP Player přenášet mobilní hry na herní notebooky. Hráči si tak můžou vychutnávat mobilní hry na notebooku s lepším výkonem, větším displejem a snazším ovládáním a zároveň tak využívat interaktivní osvětlení klávesnice RGB.

 

Zlepšete svoji domácí síť s herním notebookem


MSI herní notebooky jsou vybaveny nejnovějším KILLER Wireless xTend technologií, která podporuje vaši domácí síť a zlepšuje tak váš herní zážitek.

Sdílej článek:

    Komentáře