MSI oznámilo nové ALL-IN-ONE PC: PRO 24XS s ultratenkým designem

👤od playzone
📅30.05.2018, 17:16

Společnost MSI, globální lídr určující trend v podnikové sféře, uvádí na trh zcela nový All-In-One PC - PRO 24X s ultratenkým designem s tloušťkou pouhých 6,5 milimetrů. Novinka navíc vyniká ultratenkým rámem (pouze 2,2 milimetrů) či víkem, které je vyrobeno z broušeného hliníku. Samozřejmostí je použití kvalitního IPS panelu s výborným jasem a velmi dobrým podáním barev.

 

Pro většinu All-In-One PC je jakákoliv výměna hardwaru problematická, avšak u tohoto modelu je výměna 2,5" HDD úplná hračka. Díky integraci technologie Intel OPTANE či implementaci procesoru Intel® Core™ i3 se nemusíte bát sníženého výkonu. To zajistí extrémně rychlé načítání aplikací či dat a rychlý boot up.

 

Pro společnost MSI byla a vždy bude kvalita a bezpečnost na prvním místě. Díky dvojici Ethernetu máte zabezpečené redundantní internetové připojení nebo připojení do intranetu. Nemusíte se tak obávat ztracení připojení během práce. Dokonalé zabezpečení počítače doplňuje speciálně upravený BIOS. To vše v nádherném designu.

 

Sdílej článek:

    Komentáře