MSI představuje novou základní desku Z270 GAMING M6 AC

👤od playzone
📅09.03.2017, 11:24

MSI hrdě představuje novou základní desku z řady Enthusiast GAMING, Z270 GAMING M6 AC, která představuje neuvěřitelně všestranný a kompletní základ pro high-end hraní. Design Z270 GAMING M6 AC byl inspirovaný futuristickými vesmírnými loděmi. Funkce jako jsou Audio Boost 4 s Nahimic 2, Twin Turbo M.2 s M.2 Shield, VR Boost, Killer LAN a Intel WI-FI AC a Mystic light dělají z Z270 GAMING M6 AC jednu z nejočekávanějších základních desek série Z270.

Funkce

Celkovým izolováním paměťových obvodů zajišťuje DDR4 Boost maximální výkon a stabilitu. Technická vylepšení DDR4 Boost umožňují větší stabilitu pamětí při vyšších rychlostech v porovnání s ostatními značkami.

Turbo M.2 přináší PCI-E Gen3 x4 výkon s přenosovou rychlostí až 64 Gb/s pro nejnovější SSD disky. Včetně podpory nové technologie Intel Optane. M.2 Shield je nová technologie řešící pasivní ochranu M.2 SSD nebo Optane SSD pro ochranu proti tepelnému a mechanickému poškození.  M.2 GENIE umožňuje jednodušší nastavení RAID, užitím jakéhokoliv M.2, U.2, nebo PCI-E SSD.

S Audio Boost od Nahimic přináší základní desky nejvyšší zvukovou kvalitu díky použití kvalitních audio komponentů a izolovaného audio PCB. Přidání audio krytu a zlatých audio konektorů zajišťuje nejčistší audio signál.

VR Boost je smart chip, který zajišťuje čistý a silný VR signál použitím VR optimalizovaného USB portu pro zmenšení pocitu nevolnosti způsobeným špatným signálem. Funkce One-Click to VR v MSI Gaming App připraví jednoduchým zakliknutím PC pro VR, nastaví komponenty na maximální výkon a zabrání jiným aplikacím rušení VR zážitku.

Vylaď své připojení pro co nejlepší herní zážitek. Zatímco hraješ přes LAN, můžeš používat WiFi pro jiné aplikace. Tato nová generace Intel Wi-Fi / Bluetooth využívá chytrou technologii MU-MIMO, zajištující AC rychlost až 867Mbps. Perfektní pro hraní a streamování naráz.

Více o nové základní desce Z270 GAMING M6 AC najdeš zde.


Sdílej článek:

    Komentáře