MSI představuje sérii GAMING X+

👤od playzone
📅24.04.2017, 10:17

Vybavena nejnovějšími paměťmi přináší nová série GAMING X+ přidaný grafický výkon pro plynulejší hraní. MSI GeForce GTX 1080 GAMING X+ 8G a GeForce GTX 1060 GAMING X+ 6G plně využívají výkon chladiče TWIN FROZR VI, který umožňuje ještě vyšší takty jádra a pamětí pro zvýšení výkonu ve hrách. Svítícího draka na boční straně je možné díky RGB LED upravit do jakékoliv z 16,8 milionu barev. PCB design s kvalitními součástkami Military Class 4 umožňuje ještě vyšší přetaktování pro co nejvyšší výkon. Stylový kovový backplate dodává zpevnění a také dobrý vzhled.


Nová verze chladiče TWIN FROZR VI zvyšuje laťku v oblasti chlazení vzduchem. TORX Fan 2.0 je zdokonalená verze patentované technologie TORX ventilátoru, který generuje o 22 % větší tlak vzduchu pro lepší výkon chlazení, přičemž dále snižuje hladinu hluku. GeForce® GTX 1080 GAMING X+ je vybavena dvěma kuličkovými ložisky pro zajištění plynulého a tichého hraní. K obrovskému chladiči jsou v dolní části připojeny 8mm měděné tepelné trubice pro optimální přenos tepla z čtvercové poniklované základny.


MSI Gaming App umožňuje hráčům rychle přepínat mezi OC, Gaming a Silent výkonnostními režimy v závislosti na jejich potřebách. Nejnovější verze navíc přichází s One-click to VR. Tato funkce optimalizuje výkon celého PC speciálně pro VR hraní. Mezi další funkce patří zlepšení kvality obrazu EyeRest, Dragon Eye pro současné sledování videa a hraní na jednom monitoru a také ovládání LED podsvícení.


Připrav se na VR s MSI. Pro plný zážitek z Virtuální Reality je potřeba vysoký výkon. Grafické karty MSI GeForce GTX 1060 přinášení perfektní výkon pro příjemný VR zážitek. MSI Gaming App nyní obsahuje funkci k optimalizaci PC pro bezproblémové VR hraní.


Sdílej článek:

    Komentáře