MSI představuje základní desku X370 GAMING M7

👤od playzone
📅06.09.2017, 16:45

MSI představuje nejnovější AM4 základní desku a vlajkovou loď X370 GAMING M7 ACK, která je připravena uspokojit potřeby jakéhokoliv hráče, PC nadšence nebo modéra. X370 GAMING M7 ACK je také zároveň první AM4 základní deskou na světě s funkcí Killer DoubleShot PRO, která kombinuje Killer Ethernet s Killer WIFI AC.


KILLER DOUBLESHOT PRO


Killer DoubleShot umožňuje spolupráci Killer Ethernet a Killer Wireless-AC pro co ještě rychlejší připojení. DoubleShot Pro automaticky vybere nejrychlejší připojení a automaticky upřednostňuje hry před ostatními aplikacemi.


Killer DoubleShot Pro umožňuje spolupracovat Killer Ethernet a adaptéru Killer Wi-Fi. Správce Killer Network Manager rozhoduje o tom, které aplikace běží na jakém síťovém připojení, optimalizue spojení pro hry. To vám poskytne maximální propustnost až 1 867 Mbps.


Killer Control Center dává uživateli kontrolu nad prioritou připojení pro vybrané aplikace a oblíbené stránky. 


M.2 SHIELD FROZR


X370 GAMING M7 ACK má dva Turbo M.2 sloty, které umožňují díky použití NVMe SSD extrémně rychlé načtení aplikací, her a systému a je tak snem každého hráče. M.2 Shield FROZR zajístí, že SSD nebude snižovat svůj výkon.  Konstrukce chladiče M7 udržuje SSD disky chladné a tím zvyšuje jejich životnost.


Audio Boost se po dlouholetých zkušenostech a několika verzích vyvinul ve vysoce kvalitní zvukovou jednotku, která nabízí řadu výhod nad svými konkurenty. Najděte své nepřátele i se zavřenýma očima pomocí Audio Boost 4. Základní desky Enthusiast GAMING také podporují overclocking. S DigitALL a OC Engine2 je X370 GAMING M7 ACK perfektní volbou pro dosažení maximálního přetaktování vašich komponentů. 


Kromě spousty funkcí a možností připojení nabízí X370 GAMING M7 ACK neomezenou možnost přizpůsobení. Díky Mystic light a RGB LED můžete upravit svůj stroj do 16,8 millionu různých barev a 17 LED efektů.


Sdílej článek:

    Komentáře