MSI představuje základní desky s čipsetem Z390

👤od playzone
📅10.10.2018, 15:12

Jedna vládne všem: MEG Z390 GODLIKE


MEG Z390 GODLIKE má VRM konstrukci s celkem 18ti fázemi, duálními konektory napájení a technologií MSI Core Boost. Dynamický ovládací panel je vestavěný OLED, který zobrazuje status GODLIKE a podporuje další přizpůsobení uživatelem. Nástroj Killer xTend obsahuje dva konektory Ethernet Killer E2500 a síťový adaptér Killer 1550 Wi-Fi, který vám tak poskytne nepřetržitou internetovou komunikaci. Vychutnejte si poslech s Xtreme Audio DAC, bohatou audio platformu vybavenou dvojicí vyhrazených zvukových procesorů ALC1220 Hi-Fi, ESS AUDIO DAC s vyhrazeným ESS zesilovačem, zvukovými kondenzátory WIMA, výstupem sluchátek 6,35 mm a zcela izolovaným PCB designem. Změňte velikost úložného prostoru pomocí dodané karty M.2 XPANDER-Z a přidávejte až pět vysokorychlostních SSD M.2. Zaznamenejte jakoukoli hru se záznamovou kartou MSI Streaming Boost a staňte se profesionálním streamerem.


Zabij všechny nepřátele: MEG Z390 ACE


Oslň ostatní s Mystic Light Infinity - miliony barev a 17 LED efektů, které si uživatel může sám navolit. S technologií Core Boost si optimalizujete dodávky energie. Díky funkci Game Boost si můžete volit z několika přednastavených profilů a využívat tak výkon naplno.


Zrychlete přenos dat pomocí Triple M.2 a zabraňte tak throttlingu pomocí M.2 SHIELD FROZR. Slyšte své soupeře ještě předtím, než je uvidíte pomocí Audio Boost HD poháněným externím zvukovým procesorem ESS Audio DAC a zdokonalenými Nahimic3 a Voice Boost. Zrychlete propojení s technologií Intel Turbo USB 3.1 s rozhraním Type-C, Killer Gigabit Ethernet LAN a technologií Intel Wi-Fi.


Hraní se stylem: MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC


Obsahuje nastavitelný MSI Mystic Light RGB. Udržuje vysoký výkon s rozšířenými chladiči a M.2 SHIELD FROZR. Připojte se k síti Wi-Fi s technologií Intel wireless-AC a užívejte si rychlost stahování až 1.73 Gb/s. Převeďte jakýkoliv zvuk do úžasného zážitku s funkcemi Audio Boost 4, Nahimic 3 a Voice Boost.


Perfektní rovnováha: MPG Z390 GAMING EDGE AC


Základní deska, která se skládá z modelů ATX, micro-ATX a mini-ITX. Rozšířené chladiče, Intel LAN a Intel Wi-Fi, Twin Turbo M.2, USB Typ-C a Audio Boost 4 umožňují flexibilní a přitom výkonné použití v jakémkoliv systému.


Připraven dominovat: MAG Z390 TOMAHAWK


Tato robustní základní deska obsahuje rozšířené chladiče, integrované I/O kryty a panely, M.2 SHIELD FROZR, Core Boost a Dual LAN pro spolehlivý a trvalý výkon.

Sdílej článek:

    Komentáře