MSI rozpoutává neomezenou herní vizi: sérii Trident X

👤od playzone
📅01.09.2018, 16:50

Celosvětová špička v gamingu pokračuje ve svých inovacích v desktopových počítačích a přináší desktop pro kompetitivní hraní. MSI hrdě představuje zbrusu nový Trident X s nejnovější grafickou kartou NVIDIA RTX 2080 Ti a poslední generací procesorů Intel Core K série.

 

MSI Trident X série je první kompaktní stolní PC, který začlenil napájecí SFX zdroj a grafickou kartu MSI GeForce RTX do těla o objemu pouze 10 litrů. Trident X cílí na hráče, kteří od svého PC očekávají maximální výkon, zapojením grafické karty NVIDIA GeForce RTX, která zrychluje vykreslování a obohacuje obraz ve hře o nové zážitky.

 

Profesionální hráči potřebují, aby jejich výkonné stroje odrážely to, kým opravdu jsou: silní, profesionálové a multifunkční. Trident X série s nejmodernější technologií a rafinovaným designem je nejlepší platformou pro kompetitivního hráče. Na požadavky uživatelů MSI vybralo a vyladilo komponenty v Tridentu X pro získání nejlepšího výkonu při hraní her a streamování současně.

 

Součástí je unikátní technologie chlazení „Silent Storm Cooling“ s třemi oddělenými proudy vzduchu pro jednotlivé komponenty při streamování a hraní oblíbených her. Výkon tohoto unikátního chladícího systému Tridentu X je vhodný pro hraní AAA titulů, živá vysílání a další.

 

Na veletrhu IFA 2018 se MSI podělí o plány tohoto nového systému – měsíce před oficiálním prohlášením – s cílem získat přehled. Ceny a konfigurace se mohou lišit dle regionu.

Sdílej článek:

    Komentáře