MSI se stává hlavním partnerem MČR 2017

👤od playzone
📅07.04.2017, 13:30

Mistrovství České republiky v počítačových hrách by nemohlo běžet bez svých ctěných partnerů. Naší ctí je do řad hlavních partnerů oznámit společnost MSI, oficiálního výrobce grafických karet a základních desek MČR 2017.


Cílem společnosti MSI, jako přední světoznámé herní značky, je stát se nejdůvěryhodnějším hráčem ve světě gamingu a elektronického sportu. Tvrdá práce přináší své ovoce a již dlouhá léta MSI se svými produkty spolupracuje se slavnými jmény na poli esportu v čele s týmem FNATIC. Silnou stránkou MSI nejsou pouze pokročilé technologie a jejich samotný vývoj, ale také vlastní chytré aplikace, které činí život uživatelům MSI jednodušším.


Společnost MSI nepodporuje pouze profesionální hraní počítačových her v zahraničí, ale i na domácí scéně. Partnerství s Mistrovstvím České republiky je vyústěním dlouholeté spolupráce s jeho pořadatelem, aby se špičkové grafické karty a základní desky dostali k těm úplně nejlepším. Produkty MSI tak najdete ve všech certifikovaných sestavách HAL3000 MČR 2017.


“Od hráčů pro hráče“. MČR je aktuálně největší herní událostí na našem území a MSI zde samozřejmě nemůže chybět. Navazujeme tak na podobné koncepty v okolních zemích, kde se špičkovým hráčům snažíme představit špičkové herní zařízení a nejnovější technologie. Spojení MSI s konceptem MČR je tedy zcela logické a oboustraně synergické," prohlásil country manager společnosti MSI Martin Indrák.


Certifikované mašiny MČR 2017 pohání ten nejvytříbenější hardware. Více o produktech MSI, oficiální grafické kartě a základní desce MČR 2017, naleznete na stránkách mcrpc.cz - MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G a MSI Z270 GAMING PRO CARBON. Právě díky hlavním partnerům, jako je MSI, může vzniknout akce o velikosti Mistrovství České republiky v počítačových hrách. Budeme se na vás těšit nejen na turnajích a událostech v průběhu celé sezóny, ale i na samotném finále, které bude 10. až 12. listopadu ještě velkolepější než vloni.

Sdílej článek:

    Komentáře