MSI uvádí novou řadu A320

👤od playzone
📅12.04.2017, 15:34
MSI představuje 5 nových Micro-ATX základních desek postavených na novém procesoru AMD AM4 A320. MSI A320M GAMING PRO, A320M BAZOOKA, A320M GRENADE, A320M PRO-VD/S plně podporují novou řadu procesorů AMD RYZEN a 7. generaci procesorů A-series / Athlon. Nová A320M PRO-VD byla vytvořena pro podporu 7. generace procesorů A-series / Athlon™. Všechny nové modely jsou vyrobeny pro plné využití výkonu AM4 s exkluzivní funkcí MSI A-XMP, pro maximalizování DDR4 rychlosti a stability. 

A320M GAMING PRO

A320M GAMING PRO z řady Performance GAMING je vyrobena pro maximalizování herního zážitku. S funkcemi Audio Boost, GAMING LAN, Turbo M.2, USB 3.1 A320M GAMING PRO, přináší A320M GAMING PRO bezprecedentní herní zážitek.

A320M BAZOOKA a A320M GRENADE jsou inspirovány vojenskou předlohou a byly vyrobeny pro co nejlepší stabilitu a výkon. Tyto nové základní desky Arsenal GAMING mají chladič MOSFET pro zajištění maximálního výkonu CPU bez ohledu na to, jak dlouho hraješ.

Stejně jako jiné herní základní desky jsou BAZOOKA a GRENADE vybaveny herními funkcemi jako je například Audio Boost, GAMING LAN, Turbo M.2. Nové základní desky A320M BAZOOKA a A320M GRENADE jsou vyrobeny pro hráče, kteří hledají cenově dostupné herní vybavení.

MSI GAMING LAN automaticky upřednostňuje hry před ostatními aplikacemi. Umožňuje změnit priority aplikací v síťovém provozu. Umožňuje přizpůsobit šířku pásma přenosové sítě pro každou aplikaci zvlášť

VYROBENO PRO PROFESIONÁLY 

Pro profesionály, kteří hledají spolehlivý a výkonný systém postavený na nových možnostech AM4. A320M PRO-VD/S a A320M PRO-VD vyrobeny tak, aby přinesly tu nejvyšší stabilitu a nabízely chytrá byznys řešení. Tyto nové modely nabízí dostatek úložného místa a zvukových funkcí a také chytré nástroje pro snadnou montáž a snadné řešení problémů jako jsou například DDR4 Boost, Steel Armor a EZ Debug LED. Vyber si stabilitu, vyber si výkon, udělej správnou volbu pro tvůj byznys s MSI PRO Series.

SUPER STABILNÍ S NEJKVALITNĚJŠÍMI KOMPONENTY 

MSI používá Military Class 4 komponenty, které jsou nejnovější evolucí vysoce kvalitních součástek. Součástky jsou chráněny nejlepší dostupnou ochranou, aby tvůj systém byl stabilní i při extrémních podmínkách.

MAXIMALIZUJ VÝKON DDR4 PAMĚTÍ JEDNÍM KLIKNUTÍM S A-XMP

MSI DDR4 A-XMPMSI  R&D inženýři vyvinuli a umožnili jako první na světě 1sekundový DDR4 výkon a stabilitu A-XMP.
Použitím A-XMP mohou majitelé základních desek MSI AM4 jednoduše nastavit jejich taktování a rychlost jednoduchým kliknutím. A-XMP je exkluzivně dostupné na všech základních deskách MSI X370, B350 a A320.

DOSTUPNÉ ZÁKLADNÍ DESKY MSI AM4: 

Enthusiast GAMING

Performance GAMING

Arsenal GAMING

PRO Series

Sdílej článek:

    Komentáře