MSI vyhrává podruhé za sebou ocenění pro nejlepší Windows notebook

👤od playzone
📅09.03.2017, 11:18

MSI herní notebooky jsou vždy top volba pro PC hráče. Díky výkonným herním notebookům s unikátním designem vyhrává MSI podruhé v řadě ocenění pro nejlepší Windows notebook: PCMag Readers’ Choice. Tento PC magazín, který patří mezi nejvíce uznávané v USA, dělá každoročně mezi svými čtenáři průzkum. MSI tak obhájilo vítězství mezi všemi Windows notebooky. MSI získalo nejlepší ocenění z důvodu významné spolehlivosti. Tento výsledek ukazuje, že MSI není velkým jménem jenom mezi hráči, ale také řadí značku MSI mezi nejlepší notebooky s Windows díky inovacím a spolehlivostí pro běžné uživatele.

Proč je MSI před ostatními?

MSI se intenzivně věnuje návrhům a vývoji svých herních produktů. Společnost je lídrem v posouvání herních technologií už více než deset let. MSI dodává takové produkty, které splňují všechny požadavky hráčů a investuje nespočet hodin a prostředků na podporu e-sportu, jako je sponzorování nejlepších týmů a spousty světových akcí. Díky tomu jsou MSI notebooky první volbou hráčů při výběru nejkvalitnějších a nejvýkonnějších herních notebooků. MSI se stalo mistrem svého řemesla při výrobě notebooků a garantuje kvalitu s bohatou škálou herních funkcí.

Exkluzivní herní funkce

VÝKON: Zabudované Super RAID 4 s PCIe GEN3 x4 SSD, s podporou operačních pamětí DDR4-2400, technologie Cooler Boost a Thunderbolt 3  to vše přináší hráčům neuvěřitelně hladký a výkonný herní zážitek.

DISPLEJ: 120Hz Panel, 4K LCD display, Matrix Display, a True Color Technology dává hráčům  nejživější a nejpříjemnější vizuální zážitek.

AUDIO:  Nahimic 2+, Nahimic VR, a Hi-Res Audio dodává nejlepší kvalitu zvuku při hraní nebo používání VR.

OVLÁDÁNÍ: Dragon Center, klávesnice SteelSeries, SteelSeries Engine 3 a spínače Cherry MX Speed Sliver pro nejlepší odezvu a hmatovou zpětnou vazbu.

STREAMING: Dohromady s Killer DoubleShot Pro a také XSplit Gamecaster zajišťují MSI notebooky nejstabilnější a nejitneligentnější internetové připojení.


Sdílej článek:

    Komentáře