Nakupuj se slevou a vyhraj VIP na MČR 2017

👤od playzone
📅09.08.2017, 16:20

Spojení Mistrovství ČR v počítačových hrách a jeho partnerů není jen tak ledajaké. Právě tato spolupráce přináší i akce pro vás hráče, jedna taková probíhá v celém měsíci srpnu!


Ať už uvažuješ nad novou myší či jinou periferií, grafickou kartou či jiným kusem hardware, připravili jsme si pro tebe slevovou akci. Při libovolném nákupu nad 1000 Kč na eshopu CZC.CZ můžeš až do 31. srpna získat slevu 100 Kč. Stačí pro to udělat jednoduchou věc a to při nákupu použít v nákupním košíku slevový kód "playzone" a sleva na libovolný sortiment je tvoje!


Tahle akce není obyčejnou a pokud se k nákupu stále nemůžeš odhodlat, tohle tě určitě dostane! Každý zákazník, který v srpnu využije náš slevový kód, bude zařazen do slosování o jednu z 10 VIP vstupenek na MČR 2017 konající se 10. až 12. listopadu v Brně. Stačí po nákupu a využití slevového kupónu odeslat účtenku na mikula@playzone.cz a lupen může být tvůj! Losování výherců proběhne den po ukončení slevové akce, tedy 1. září, sledujte svoje emailové schránky!


Nemůžeš se rozhodnout, co koupit? Klikni na banner a my rozhodneme za tebe!


Sdílej článek:

    Komentáře