Navyšujeme body za finále měsíčních CS:GO sérií

👤od playzone
📅27.06.2018, 14:19

V průběhu minulého týdne se vedení PLAYzone a osoby zodpovědné za MČR v počítačových hrách sešly se zástupci domácích týmů, aby společně debatovaly nad otázkou zlepšení hráčských podmínek a snížené hranosti online turnajů v rámci kvalifikačního cyklu MČR 2018.

 

Debata je hodnocena za velice plodnou a díky opakujícím se názorům ze strany kapitánů byly stanoveny určité body, na jejichž nápravě či zlepšení se začne pracovat. Jedním okamžitým je zvýšení atraktivity finále měsíčních MČR sérií, které budou nově ohodnoceny dvojnásobnými body. Tahle změna cílí jak na kvalitnější týmy, pro které je motivace probojovat se na finále rázem daleko zajímavější, stejně jako ty řadové, které budou mít šanci každou sobotu vyzvat elitu.

 

  • 1. místo: 100 MČR bodů
  • 2. místo: 60 MČR bodů
  • 3. místo: 45 MČR bodů (40 při neodehrání zápasu o 3. místo)
  • 4. místo: 35 MČR bodů (40 při neodehrání zápasu o 3. místo)
  • 5. - 8. místo: 20 MČR bodů

 

Tato změna je zavedena s okamžitou platností již do probíhající WD MČR série, která kvůli víkendové akci Quietus Day, která je rovněž zařazena do MČR 2018, pokračuje výjimečně v úterý (registrace zde). Na dalších změnách pro zlepšení hráčských podmínek se bude pracovat postupně a není vyloučeno, že se tahle debata se zástupci domácích týmů bude po čase opakovat.

 

Sdílej článek:

    Komentáře