Nové základní desky MSI Z370 budou podporovat šest jader

👤od playzone
📅06.10.2017, 18:26

Společnost MSI na sebe nenechala dlouho čekat a společně s uvednením nových šestijádrových procesorů Intel osmé generace oznámila revoluční novinku pro všechny zapálené gamery. Rozhodla se vydat hned několik zbrusu nových členů zavedené platformy základních desek Z370. Vybírat můžeme z těchto tematických kategorií - Enthusiast GAMING, Performance GAMING, Arsenal GAMING. 


Z370 GODLIKE GAMING

 

Pokud patříte k nejnáročnějším uživatelům a od své základní desky očekáváte opravdu extrémní zážitek, rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete právě pro Z370 GODLIKE. Už svým designem napovídá, že rozhodně nebude šetřit výkonem. Vedle něj deska také nabízí jedinečné možnosti rekordního přetaktování, díky kterému si užijete i to nejzapálenější hraní.

 

Stojí určitě za zmínku, že Z370 GODLIKE je první bezdrátovou základní deskou na světě, vedle tří konektorů Killer E2500 LAN nabízí taky Wi-Fi Killer 1535 adaptér. Mezi těmito možnostmi můžete volně přepínat, lze si tak třeba vybrat jestli chcete pohánět další zařízení v síti nebo soustředit veškerý potenciál na rozjetou bitvu. 

 

Tím výčet vychytávek ale zdaleka nekončí, pokud jste milovnící audia, určitě oceníte osazení desky duálními zvukovými procesory ALC1220 Hi-Fi, to znamená, že můžete současně přehrávat až dva různé zdroje zvuku. Pro dodání pořádné herní atmosféry je vyhrazený ESS zesilovač a speciální technologie Nahimic 2+ podporující věrný přednes prostorového audia.

 

Co se úložiště týče, nechybí možnost připojit do integrovaného Turbo M.2 konektoru až tři rychlé SSD. Další dva může obstarat přídavná karta PCI-E M.2 Expander-Z, která je součástí balení. To vše s tepelným řešením M.2 Shield v2.

 

Z370 GAMING PRO CARBON AC

 

Aby nové desky od MSI poskytovaly ještě lepší herní zážitek, nabízejí téměř neomezené přizpůsobení veškerým nárokům díky MSI Mystic Light. 

 

Nejinak tomu je i u základní desky Z730 TOMAHAWK, k té patří i podpora funkce Twin Turbo M.2 umožňující hráčům připojit ta nejrychlejší paměťová zařízení, což díky technologii Intel Optane přináší nejednu herní výhodu. Stejně tak je aktivní MSI GAMING LAN Manager, pomocí kterého lze upřednostnit na ping citlivé aplikace. 

 

Novinkou je rovněž vysoká rychlost USB zajištěná pomocí ASMedia 3142 USB 3.1

 

Herní základní deska stokrát jinak

 

Obrovská pestrost desek MSI Z370 spočívá mimo jiné i v tom, že uspokojí snad úplně každého zákazníka.  Mezi obvyklé funkce totiž patří DDR4 Boost a Audio Boost. Pokud hledáte nezapomenutelné herní zážitky, pravděpodobně sáhnete po Z370 GAMING M5. Stejně tak se nespletete ani s deskou Z370 KRAIT GAMING. Pro opravdu náročené je zde Z370 PC PRO nabízející nejvyšší možnou stabilitu skloubenou s výkonem ideální například pro designery a tvůrce obsahu.

 

Sdílej článek:

    Komentáře