Partnerství s HAL3000 pokračuje i v letošním roce

👤od playzone
📅20.03.2019, 13:02

HAL3000 už nějakou tu dobu platí za největšího výrobce multimediálních, kancelářských a především herních počítačů. Mašiny z jejich dílny mají v oblibě nejen samotní gameři, najít je lze i na snad každém větším turnaji. A na strojích od HAL3000 si můžou už pár let zahrát nejen návštěvníci Mistrovství České republiky v počítačových hrách, pro které jde o klasickou a oblíbenou možnost se odreagovat po náročném fandění svým favoritům, ale i samotní účastníci této prestižní domácí LAN akce. A my jsme rádi, že na tomto se nic nezmění ani letos, HAL3000 se totiž stává generálním partnerem MČR 2019!


K opětovnému uzavření partnerství se za HAL3000 vyjádřil Jiří "mullDie" Čipera:


„Již devět let spolupracujeme společně s PLAYzone v HAL3000 na oficiálních herních počítačích pro MČR. Není tomu jinak ani letos, kdy jsme vypustili do světa nabušené sestavy, které jsou hodny nejprestižnější progamingové akce na území ČR! Hraj s HALem, hraj jako vítěz!“


A i když se HAL3000 těší veliké oblibě právě u náročných uživatelů, neznamená to, že jediným, co vyrábí, jsou nadupané herní počítače pro největší fajnšmekry. V edici MČR 2019, ze které si budete moci všechny počítače sami vyzkoušet právě na Mistrovství, lze mimo neskutečných strojů s výkonem pro ty opravdu nejvybíravější zákazníky najít i ty, co zase ocení casual hráči či lidé, kteří zkrátka hledají kvalitní počítač pro klasické používání.

Sdílej článek:

    Komentáře