Podzimní sklizeň: Trust.Universe postupují na MČR

👤od playzone
📅17.09.2018, 15:26

Třetí očekávaný den letošní sezóny nastal. Podzimní sklizeň je na spadnutí a osmičku týmů čeká opravdu dlouhý a těžký den plný zápasů, a v lepším případě i best-of-three sérií. Jako číslo jedna jde do bojů Podzimní MČR sklizně tým Dark Tigers, ale i v řadách dalších účastníků, jejichž sestavy jsme si představili zde, jsou další kandidáti s jediným cílem – uzmout pro sebe třetí postupový slot na Mistrovství České republiky a doplnit tak Team Gravity a VENI VIDI VICI. Spolu s týmy je připraven i čtyřlístek komentátorů, tak si pojďte spolu s námi tento dlouhý turnajový den užít!

 

Čtvrtfinále WB Semifinále WB Finále WB   Grandfinále   Vítěz
bo3 bo3 bo3   bo3    
 
{#Česká Republika} Dark Tigers 2                  
 WB1 | 10:00   {#Česká Republika} Dark Tigers 1              
{#Česká Republika} ECLOT 0                  
     WB5 | 12:30   {#Česká Republika} Universe 2          
{#Česká Republika} Universe 2                  
 WB2 | 10:00   {#Česká Republika} Universe 2              
{#Česká Republika} Gunrunners 0                  
         WB7 | 16:00     {#Česká Republika} Universe 2  
{#Česká Republika} Team Brute 2                  
 WB3 | 10:00   {#Česká Republika} Team Brute 2              
{#Česká Republika} BloodyDevils 1                  
     WB6 | 14:00   {#Česká Republika} Team Brute 0          
{#Česká Republika} Iron Branch 1                  
 WB4 | 10:00   {#Slovenská Republika} eEriness 0              
{#Slovenská Republika} eEriness 2              GF | 20:00   {#Česká Republika} Universe
                     Vítěz
Osmifinále LB   Čtvrtfinále LB    Semifinále LB     Finále LB        
bo1   bo1   bo1   bo1        
                     
            {#Česká Republika} Team Brute 5      
    {#Slovenská Republika} eEriness 11              
{#Česká Republika} Gunrunners 16  LB3 | 16:00   {#Česká Republika} Gunrunners 8  LB6 | 18:30   {#Česká Republika} Dark Tigers 1  
 LB1 | 12:30   {#Česká Republika} Gunrunners 16              
{#Česká Republika} ECLOT 7      LB5 | 17:00   {#Česká Republika} Dark Tigers 16      
    {#Česká Republika} Dark Tigers 16              
{#Česká Republika} Iron Branch 7  LB4 | 16:00   {#Česká Republika} Dark Tigers 16          
 LB2 | 14:00   {#Česká Republika} BloodyDevils 11              
{#Česká Republika} BloodyDevils 16                  
 

 

Sdílej článek:

    Komentáře