Před dalším přestupovým obdobím si Team Brute jako první zajistil účast na MČR

👤od playzone
📅18.06.2019, 20:42

Už od samého počátku má MČR klasifikace jasného lídra. Team Brute XPG se v úvodní sérii dostal mezi přední týmy a od výhry UNIZA Masters před sebe nepustil už vůbec nikoho. Díky zisku bodu ze zahraniční akce MEET POINT a hlavně triumfu v jarní sezóně FORTUNA COOL ligy můžeme tento tým prohlásit za prvního jistého účastníka letošního finále v Brně, tedy za předpokladu, že se tým nerozpadne.


Co se týče přestupového období, tak to funguje stejně jako tomu bylo v dubnu. Během celé sezóny se za každý turnaj získané body rozdělují na konto týmu a hráčů, polovina připadne týmu či organizaci, druhou půlku si rovným dílem rozdělí účastnící se hráči. Každý hráč si s sebou své body přenáší, v případě odchodu mimo přestupové období je ale zcela ztrácí – polovina připadne jeho dosavadnímu týmu a polovina propadne úplně. Tomu se lze vyvarovat v přestupovém období, které startuje právě teď v načasování před nejvýše bodovanou akcí sezóny. O přestup do jiného týmu je možné si skrze formulář zažádat do další středy 26. 4. 23:59, a odnést si tak do nového angažmá všechny své nasbírané body. V případě přestupu při PLAYzone Challenge či finále červnové série není nutné o přestup žádat, provede se automaticky v rámci přestupového období.


Sestavy a pořadí TOP10 CS:GO týmů v rámci MČR ke dni 18. 6. 2019
# Název týmu Aktuální sestava Bodů
1. Team Brute XPG leckr, MAXX, AJTT, capseN, fazenn 1994
2. ROG.eXtatus blogg1s, desty, hones, luko, Pechyn, d0di 1210
3. eEriness E-BLUE Bordel, Neci, manguss, tMs1k, thieff, night-mare 754,1
4. eSuba Fraged, HenkkyG, SHOCK, ZEDKO, system, benq1 672
5. Dark Tigers Tomkeejs, beastik, EYO, NIO, neofrag 654,5
6. Fury Esport stinx, Xperrience, MSQT, Majky, P0rguuS, heikkoL, OxidE, cLouR, FluxX, FORSYY32 634
7. ECLOT.LYNX abnorse, rko, K1-FiDa, ZeD, noobiq, ziNG, f1ndus, vergiL 607,3
8. nEophyte Zajda, Tomyo, M4JKYs, Feki, Ryk0, marcusek, samo534, k0v1z 561,5
9. VENI VIDI VICI teCkoO, zyored 483,8
10. EXORS Gaming boNgo, nykr, m0nnlich3r, striifE, Dytor 422,5


Současně jsme si vědomi, že při velkém obsahu dat jsou při aktuálním provedení sčítání bodů v rámci MČR klasifikace možné drobné chybky. Pokud tak u svého týmu na nějakou narazíte, neváhejte kontaktovat hlavního administrátora MČR v počítačových hrách na emailu wilk@playzone.cz. Brzy pro vás také chystáme velké oznámení ohledně toho, jaký je bude vlastně klíč k postupu do Brna, tak nezapomeňte sledovat naše kanály!

Sdílej článek:

    Komentáře